obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Blog Tigera Woodse: Už zase trénuji!

03.03.2016 | Lucie Beranová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A

tiger woodsTiger Woods se rozhodl zamezit veškerým spekulacím o svém zdravotním stavu a tak zveřejnil svůj blog o tom, co dělá, a jak na tom zrovna je.

Blog Tigera Woodse:

Jak jsem minulý týden oznámil, začínám se cítit mnohem lépe. Už jsem doma dokonce trénoval chippování a puttování. Zkoušel jsem hrát i s devítkou železem. To bylo fajn. Koneckonců, Florida je slunečním státem.

Se synem Charlie si teď hodně hrajeme a soutěžíme téměř ve všem. Dali jsme i soutěž v chipování na tři jamky. Poražený musel dělat kliky. Moje krátká hra se zdá být celkem ostrá.

Nejdůležitější teď je, abych opět zesílil a moje tělo bylo pružnější. Dlouho jsem se nemohl vůbec hýbat,  takže je jasné, že jsem hodně oslabený a mám před sebou ještě spoustu práce.

I když neexistuje žádný časový harmonogram pro můj návrat do vrcholového golfu, chci hrát opět na té nejvyšší úrovni. K tomu ale musím nejprve získat zpět své zdraví.

Obdržel jsem mnoho milých telefonátů a zpráv od spoluhráčů z PGA a chci jim všem poděkovat za jejich podporu a povzbuzení. V rámci Tour sdílíme něco jako bratrství, jsme v tom všichni společně.

Jsem nadšený i z toho, že jsem se mohl zúčastnit slavnostního eventu u příležitosti otevření hřišť The Playgrounds a The Place v rámci Bluejack National. The Playgrounds je deseti jamkové hřiště, kde je kladen důraz především na zábavu a rodinu. Vizí je přilákat sem celou rodinu, podpořit rodinné a přátelské vazby a přivést ke golfu nové hráče.

V rámci otevření The Place, což je teprve třetí Nike Performance centrum na světě, bych chtěl poděkovat značce Nike za její podporu.

Prvních devět jamek je již na Bluejack National otevřeno a jsem velmi vděčný za pozitivní ohlasy. Nemohl bych být více hrdý, než jsem právě teď. Otevření druhé devítky je v plánu na konci dubna.

To je prozatím vše. Jako vždy, díky moc za vaši velkou podporu. Není pochyb o tom, že mám nejlepší fanoušky na světě.

Opatrujte se. Tiger

tigersig-200