Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

AT&T Pebble Beach National Pro-Am

12.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

PGA Tour – AT&T Pebble Beach National Pro-Am, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornie, USA

12. – 15. února 2015, časový posun: -9 hodin

 

Sezóna PGA Tour pokračuje v Kalifornii. Turnaj se odehraje v Pebble Beach formátem Pro-Am s cutem po třetím kole.

Obhájovat titul bude vedoucí muž FedEx Cupu Jimmy Walker, který je podle Power Rankings největším favoritem turnaje. Podle prognóz jeho největšími soupeři jsou Australan Jason Day a Američané Patrick Reed, Brandt Snedeker, Jordan Spieth. Na turnaji se představí i Němec českého původu Alex Čejka.

Amatérský kontingent hráčů reprezentují například herci Andy Garcia, Chris O´Donnell, Bill Murray, bývalý hokejista Wayne Gretzky, quarterback Jake Owen z Green Bay Packers a surfařský mistr světa Kelly Slater.

Na třech různých hřištích se rozhodne o podílech z lehce zvýšené dotace 6,8 milionu (téměř 170 milionů korun). Finálové kolo v neděli se půjde na Pebble Beach Golf Links s parem 72. Hřiště, jehož greeny často chrání nejen bunkery, ale také stromy, a pobřeží Pacifiku se zrádnými větry na něm hraje také roli, má délku 6 233 metrů. Pětkrát se tu hrálo US Open.

Dále se hráči představí na Spyglass Hill Golf Course (pobřežní klasika) s parem 72 a délkou 6 271 metrů, a na Monterey Peninsula Shore Course (písečné duny) s parem 71 a délkou 6 253 metrů.

 

Pebble Beach Golf Links … Hřiště na satelitní mapě …  Stránky turnajeLoňské zpravodajství na Golf.czFedEx Cup

.