Skvělý úvod Dalyho v Pebble Beach

13.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice V zahraničí

John Daly je zpátky! Všechny o tom přesvědčil v úvodním kole turnaje AT&T Pebble Beach National Pro-Am, když se usadil na děleném třetím místě a ztrácí pouhou ránu na vedoucí dvojici Holmese a Hickse.

John Daly naposledy vyhrál turnaj PGA Tour v roce 2004. K dalším měl nakročeno o rok později, ale dvakrát prohrál až v play-off. A jestli mu forma vydrží může o další bojovat na turnaji v Pebble Beach, kde všem ukázal, že golf stále hrát umí. Trefil sedm birdie a kolo dokončil s čistou scorecard, to ho vyneslo na dělené třetí místo.

Povedené kolo předvedl po dlouhé době i Brandt Snedeker, který se minulý rok potýkal se špatnými výkony. Všechny změny, které udělal do sebe postupně zapadají a předvádí opět hru, které ho přivedla k vítězství ve FedEx Cupu v roce 2012. Snedeker stejně jako Daly zahrál v uvodním kole sedm birdie a patří mu též dělená třetí příčka.

Na čele leaderboardu je po první kole dvojice Američanů  Justin Hicks a J.B. Holmes. Hicks si průběžné vedení vybojoval až na své poslední jamce dne, když na osmnáctce zahrál eagle. K eaglu přidal ještě šest birdie a ani jednou nechyboval. Chyby se naopak nevyvaroval Holmes, když zahrál bogey na tříparové dvanáctce. Dále do scorecard zaznamenal eagle a sedm birdie.

Výsledky prvního kola naleznete v tabulce níže.