Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Arnold Palmer byl hospitalizován

26.03.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Arnold Palmer byl v neděli odpoledne hospitalizován, kvůli vysokému tlaku. Ukázalo se, že se jednalo o zvýšený tlak v reakci na jeho nové léky. Přišel tak o prezentaci trofejí na svém turnaji, Arnold Palmer Invitational, zrovna když Tiger Woods na PGA Tour vyhrál poprvé za třicet měsíců. V nemocnici Palmer pro jistotu zůstal přes noc. „Nikdo se již neobává, Arnold by měl být zase v pořádku,“ vyjádřil se Alaistair Johnston z IMG, který působí již dlouhou dobu jako manažer legendárního golfisty.

Doktoři Palmerovi doporučili pravidelné kontroly talku během dne, kvůli práškům, které začal nově brát. Patnáct minut před tím, než se měl vydat na turnajovou prezentaci, si golfista naměřil vyšší tlak. Ten ale dosáhl hranice, kterou jeho ošetřující lékaři určili jako rizikovou a tak byl odvezen do nemocnice. Nebyl tedy hospitalizován, kvůli tomu, že by mu bylo špatně.

Jeho absence byla nepřehlédnutelná. Jedním z nejvíce vzrušujících zážitků na turnaji Arnold Palmer Invitational je pro zúčastněné hráče příchod k osmnáctému greenu, kde čeká golfový král, aby mohl pogratulovat vítězi. Woods vyhrál již posedmé, ale tentokrát si s Palmerem rukou nepotřásl.  Nicméně mu Woods popřál alespoň na svém Twitteru, aby se brzy dal do pořádku.

Graeme McDowell, který hrál ve skupině s Woodsem a který skončil o pět ran za ním, si hned všiml, že Palmer ve svém růžovém tričku na osmnáctce na Bay Hill chybí. „Byl jsem překvapen, že ho nevidím. Když nám pak řekli, že byl odvezen do nemocnice, samozřejmě nás to rozesmutnilo.“ Sam Saunders, Palmerův vnuk také potvrdil, že je jeho dědeček opět v pořádku a venku z nemocnice.

 

Aneta Zárubová