LETAccess – tři Češky na Krétě

23.10.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

LET Access Series – Grecotel Amirandes Ladies Open, Hersonissos, Řecko
(24. – 26.10.2013, časový posun +1 hodina)

Sobota – poslední kolo
V napínavém tříjamkovém play-off zvítězila Španělka Sanz Bario nad Švédkou Julií Davidsson (obě E).

Pátek – 2. kolo
Lucie Hinnerová se zlepšila o tři rány,  Šideri Váňová o dvě a Daniela Proroková o deset. Hinnerová si polepšila o čtyři místa, nyní je na 50. pozici (+13). Váňová si o jedno místo pohoršila, je na 55. místě (+14). Proroková vystoupala o osm příček, je na 61. místě (+16). Na projití cutem to ani jedné z českých reprezentantek nestačilo
Vedou Švýcarka Caroline Rominger a Skotka Heather Macrae (obě -2).

Čtvrtek – 1. kolo
Češky nezačaly nijak zvlášť dobře. Šideri Váňová a Lucie Hinnerová hrály 79 ran (+8) a dělí 54. pozici. Daniela Proroková hrála 84 ran a je předposledním 69 místě. Vede Rakušanka Christine Wolf (+1).


Tři české profesionální hráčky Lucie Hinnerová, Daniela Proroková a Šideri Váňová se účastní turnaje série LET Access na Krétě. Pro Hinnerovou je to profesionální premiéra v zahraničí, přestože ji řecký pořadatel uvádí jako amatérku.

LET Access je startovací sérií evropských hráček a líhní Ladies European Tour. Ze známějších jmen přijedou na Krétu Mireia Prat, Stefi Kirchmayr nebo Caroline Rominger.

Proroková bude do turnaje vstupovat z 58. pozice Order of Merit. Hinnerová ani Váňová v žebříčku nejsou. Váňova již hrála jeden turnaj LET Access v Dánsku, kde v srpnu neprošla cutem.

Odkazy: … Crete GCHřiště na satelitní mapěStránky turnaje


.