ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

ZIMNÍ ERPET LIGA UKONČILA KVALIFIKACI

22.12.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Zimní Liga Erpet golf centra ukončila základní část. Jsou známí postupující do první, druhé a třetí ligy.

Umístění jednotlivých týmů ve skupinách:

KONEČNÉ POŘADÍ VE SKUPINÁCH V ZÁKLADNÍ ČÁSTI LIGY EGC 2001/2002
1. Skupina

2. Skupina

1. TEE ONE 1. TEENAGERS
2. AXIA 2. CORONA
3. FULDA TEAM 3. HOT ŠLAJS
4. MIX TEAM 4. CRAZY GIRLS
3. Skupina 4. Skupina
1. TÝM LABUŤ 1. INTERMEDIA
2. BAILEYS 2. BLUE GREEN
3. BIRDIE BOYS 3. DAROVANSKÝ DVŮR
5. Skupina 6. Skupina
1. JAMESON TEAM 1. ČASOPIS GOLF
2. PKGK “B” 2. KANONÝŘI
3. CONTACTEL 3. ECM
4. CT GROUP 4. FLEKOVSKÁ XIII.E4
7. Skupina 8. Skupina
1. KOMFORT “B” 1. MEDEA
2. PKGK “C” 2. PKGK “A”
3. LOGICA 3. TGC KUNRATICE
4. MONARCH 4. LETCI

Do I. ligy postupují vítězové skupin, do II. ligy družstva z
druhého místa.
Ostatní družstva potom hrají III.ligu. Družstva na dalších místech v základních
skupinách hrají tzv. III.ligu o konečné pořadí LIGY EGC tj. první dvě družstva
z této III.ligy budou hrát z předposledním a posledním družstvem II.ligy o 15.
resp. 16 místo LIGY , které zaručuje nasazení do 9. ročníku LIGY EGC 2002/03.

VÝSLEDKY utkání základní části LIGY EGC 2001/2002
1.kolo
– neděle 2.12.2001

výsledek

13:00 TEE ONE MIX TEAM 3 : 0
13:00 FULDA TEAM AXIA 1 : 2
15:00 CORONA TEENAGERS 1 : 2
15:00 CRAZY GIRLS HOT ŠLAJS 0 : 3
17:00 BAILEYS TÝM LABUŤ 1 : 2
17:00 INTERMEDIA DAROVANSKÝ DVŮR 3 : 0
19:00 PKGK “B” CT GROUP 3 : 0
19:00 CONTACTEL JAMESON TEAM 1 : 2
1.kolo
– pondělí 3.12.2001
17:30 ČASOPIS GOLF ECM 2 : 1
17:30 KANONÝŘI FLEKOVSKÁ TŘINÁCKA 3 : 0
19:30 KOMFORT “B” LOGICA 2 : 1
19:30 PKGK “C” MONARCH 2 : 1
1.kolo
– úterý 4.12.2001
20:00 PKGK “A” LETCI 2 : 1
20:00 MEDEA TGC KUNRATICE 2 : 1

družstva, která nehrají: BIRDIE BOYS, BLUE GREEN

2.kolo
– neděle 9.12.2001
13:00 PKGK “A” TGC KUNRATICE 2 : 1
13:00 MEDEA LETCI 3 : 0
15:00 KOMFORT “B” MONARCH 2 : 1
15:00 PKGK “C” LOGICA 2 : 1
17:00 ČASOPIS GOLF FLEKOVSKÁ TŘINÁCKA 3 : 0
17:00 KANONÝŘI ECM 2 : 1
19:00 PKGK “B” JAMESON TEAM 1 : 2
19:00 CONTACTEL CT GROUP 2 : 1
2.kolo
– pondělí 10.12.2001
17:30 BLUE GREEN DAROVANSKÝ DVŮR 2 : 1
17:30 BIRDIE BOYS TÝM LABUŤ 1 : 2
19:30 CORONA HOT ŠLAJS 2 : 1
19:30 CRAZY GIRLS TEENAGERS 2 : 1
2.kolo
– úterý 11.12.2001
20:00 TEE ONE AXIA 3 : 0
20:00 FULDA TEAM MIX TEAM 2 : 1

družstva, která nehrají: BAILEYS, INTERMEDIA

3.kolo
– neděle 16.12.2001
13:00 CT GROUP JAMESON TEAM 0 : 3
13:00 PKGK “B” CONTACTEL 3 : 0
15:00 ECM FLEKOVSKÁ TŘINÁCKA 3 : 0
15:00 ČASOPIS GOLF KANONÝŘI 2 : 1
17:00 TEENAGERS HOT ŠLAJS 2 : 1
17:00 CORONA CRAZY GIRLS 3 : 0
19:00 MIX TEAM AXIA 0 : 3
19:00 TEE ONE FULDA TEAM 3 : 0
3.kolo
– pondělí 17.12.2001
15:00 INTERMEDIA BLUE GREEN 2 : 1
17:30 LOGICA MONARCH 2 : 1
17:30 KOMFORT “B” PKGK “C” 2 : 1
19:30 LETCI TGC KUNRATICE 1 : 2
19:30 PKGK “A” MEDEA 1 : 2
3.kolo
– pčtvrtek 20.12.2001
15:00 BAILEYS BIRDIE BOYS 3 : 0

družstva, která nehrají: TÝM LABUŤ, DAROVANSKÝ DVŮR

Počet přečtení: 793
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017