Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Víkendové Masters v Erpetu

25.03.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V Erpet Golf Centru se o víkendu uzavřely další dvě celosezónní soutěže, které v tomto zimním golfovém středisku již mnoho let probíhají. Erpet Indoor Golf Tour 2006/2007 vyvrcholila v sobotu turnajem Erpet Masters Cup, ve kterém zvítězili Vilém Staněk a Lenka Budínová. Juniorská a Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2006/2007 hrála své Masters v neděli. Vítězi se stali Šimon Zach, Johanka Šteindlerová, David Štrouf, Adéla Cejnarová, Michal Man a Barbora Kábrtová. Pořadatelé vložili do Masters turnaj pro nejmenší děti bez hendikepu. Vítězi se stali Oskar Pavel Nýč, Natali Kamberská, Ondřej Lisý, Sára Kousková, Václav Lébl a Daniel Vodička.

Erpet Master Cup
V tomto prestižním indoorovém turnaji mohou startovat pouze hráči, kteří se v celkovém hodnocení Erpet Indoor Golf Tour do umístili do 28 místa. Součástí turnaje, který se hrál o retro motocyklu Pionýr 555 od firmy Motoscoot bylo i losování scorekaret o televizi JVC LCD 32. Zároveň probíhala vložená soutěž o 20 cen, kde hlavní cenou byl pobyt na 4 dny pro dvě osoby v hotelu Sidi Saler ve Valencii nebo v hotelu Sidi San Juan v Alicante a další ceny od partnerů Tour JVC, Reda, Steilmann, Siemens, Zepter, Leros, agentury Echo, Erpet sklo, až po překrásného plyšáka malé opičky.

Celkovým vítězem Tour se stal Vilém Staněk před Arnoštem Miketou a Lenkou Budínovou.

Vilém Staněk vyhrál i Erpet Master Cup 2007 a věřte nevěřte byl i vylosován malým Jorikem
Šecem, synem slavné naší golfistky Gábiny Šecové Teissingové a stal i majitelem televizoru
JVC. Jak sám Vilém řekl, byl to „zajímavý“ den.

Hlavní rozhodčí Tour byl Richard Bešta, ředitelem Tour Karel Vopička.

Prezident Erpet Masters Cup mládeže.
Byl určen pro děti, které hrály a získaly některou z medailí Dětské Indoor Golf Tour 2006/2007. Hrál se v šesti kategoriích ve kterých zvítězili Šimon Zach, Johanka Šteindlerová, David Štrouf, Adéla Cejnarová, Michal Man a Barbora Kábrtová.
Pro děti bez hendikepu byl vložen turnaj v dalších šesti kategoriích. Vítězi se stali Oskar Pavel Nýč, Natali Kamberská, Ondřej Lisý, Sára Kousková, Václav Lébl a Daniel Vodička.

Není-li u obrázku uvedeno jinak, stojí medailisté jako na stupních vítězů. Vítěz uprostřed, druhý vlevo, třetí vpravo.