Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

VII. Memoriál Hanuše Goldscheidera J&T Real Estate – vítězí Jakub Janda a Šideri Váňová

14.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Jakub Janda (GC Praha) a Šideri Váňová (GC K. Vary) se stali vítězi 7. ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera, který se každoročně koná v Karlových Varech na počest prvního porevolučního prezidenta České golfové federace.

Charakteristickou trofej memoriálu, polévkovou mísu, získal Jakub Janda podruhé. Jednu má z 5. ročníku, z roku 2005. Janda zvítězil v rozehrávce nad čtyřnásobným vítězem memoriálu, karlovarským Lukášem Tintěrou, oba skončili s výsledkem – 3. Třetí místo obsadil beřovický Pavel Vilimovský (E).
Ženská soutěž byla záležitostí domácích hráček, obsadily prvních pět míst. Zvítězila domácí hráčka Šideri Váňová (+3) před Hanou Svobodovou (+5) a Renatou Cízlerovou (+6).

Putovní mísu získá hráč s nejlepším brutto výsledkem.Memoriál Hanuše Goldscheidera se hraje tradičně také na netto na rány.

V kategorii netto muži vyhrál Pavel Vilimovský (GC Beřovice), druhý byl Milan Trněný (GC Karlovy Vary) a třetí Evžen Stöhr (GC Erpet Praha).

V kategorii netto ženy zvítězila Hana Kunzlová (GC Praha), druhá se umístila Jaroslav Hůlová (GC Karlovy Vary, třetí Renata Cízlerová (GC Karlovy Vary).

Novinkou letošního ročníku bylo, že byly udělovány medaile a hodnotné ceny z karlovarského porcelánu z příznačného názvu Goldi.

Pamětní medaili získal i nejstarší účastník Radim Matolin.

Výsledky

Z archivu Golf.cz. Memoriál Hanuše Goldscheidera:

     
2006
     
2005
     
2004
     
2003
     
2002
     
2001