ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

VI. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

16.07.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V únoru letošního roku to bylo 5 let co zemřel Hanuš Goldscheider, první prezident novodobé České golfové federace. K uctění památky této velké osobnosti českého golfu se konal již tradičně na hřišti v Olšových Vratech 6.ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera.

Pořadateli memoriálu Hanuše Goldscheidera jsou Česká golfová federace a Golf Club Karlovy Vary, který výtečným způsobem připravil své hřiště a turnaj organizačně zajistil. Turnaje se zúčastnilo celkem 128 hráčů. Vítězství z loňského ročníku obhajoval (avšak neobhájil) Jakub Janda z GC Praha. Nejlepším hráčem memoriálu se pro letošní rok stal z GC Karlovy Vary s výsledkem 72 ran Lukáš Tintěra. Tintěra získal symbol turnaje, polévkovou mísu z karlovarského porcelánu, již potřetí. Druhý se umístil Petr Hoffman (73), třetí příčku horší druhou devítkou obsadil Jiří Blažek (73).
Ve vyhodnocení netto na počet bodů stableford zvítězili Jaroslav Šetek (41) a Věra Terzijská (50). Turnaj provázelo ideální slunečné počasí, osvěžované mírným, chladivým větříkem.
Turnaj navštívila dcera Hanuše Goldscheidera a členky správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera René Machová. Nechyběla ani Hanka Chrástková-Brožová, která s Hanušem Goldscheiderem obývá Síň slávu českého golfu. Hanka se v příštím týdnu v plné svěžesti dožívá osmdesátých narozenin.

Z archivu Golf.cz:    

2005
   

2004

   

2003

   

2002

   

2001

Počet přečtení: 1 713
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017