Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Vánoční turnaj Ladies

30.12.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V Erpet Golf Centru se 20.12. odehrál vánoční turnaj zimní části Lady Paradise Golf Tour 2004/2005. Z dvacetiturnajové indoorové šňůry, pořádané od prvního listopadu až do prvního jarního dne přístího roku, to byl poslední letošní – nadílkový. Čtyřiačtyřicet dam si zahrálo Old Course v Sant Andrew a rozdalo si dárky.Hned od brzkých ranních hodin se v pondělí 20.12. scházely první golfistky na svůj letošní Vánoční turnaj. První skupina, která startovala již v 8.00 hodin zahájila hezkými výsledky na simulátorech ve hře na 12 jamek a poté si změřila své síly na malém kursu, kde se odehrávalo 6 jamek a bylo hned vidět, kdo si v průběhu uplynulých týdnů našel čas na trénink i na tomto zrádném malém hřišti.
A tak to šlo po celý den až do 18 hodin, kdy byl turnaj ukončen. Ukončení ovšem předcházel napínavý souboj mezi Ivetou Uhrovou a Janou Pospíšilovou o třetí a čtvrté místo, kdy nakonec při rozehrávce zvítězila Iveta Uhrová.

V celkovém pořadí se umístily :

v kategorii 0 – 25 : I. místo Renata Dědková – 71 ran, II. místo Daniela Konířová 72 ran a III. místo po rozehrávce Iveta Uhrová 75 ran.
V kategorii 25,1-36+ZK zvítězila Daniela Vlčková 81 ran, II. místo Iva Březinová 88 ran a III. místo Katka Tichá 90 ran. Malý kurs byl zrádný a mnohdy hodně pokazil výsledky.
Při vložené soutěži Nearest to pin zazářila Hanka Čepová, která vyřešila všechno měření tím, že dala na 67 metrů Hol in one. O Longest drive se svedl také lítý boj – vedla Hanka Popelková s 181 metry ale Renata Dědková nakonec svůj míč poslala o l m dále tedy 182 m.

Po celý den se o nás pečlivě staral personál baru s Ilonkou Syrovátkovou a tak nám nic nescházelo. Hráčky mohly využít doprovodného programu, který byl pro ně připraven a tak čekání nebylo nijak dlouhé a najednou bylo 18 hodin, soupeření bylo u konce a přišlo vyhlášení s vánoční nadílkou a slavnostním přípitkem.
Všechny hráčky obdržely dárky od našich partnerů a spoluhráček a jako hlavní cenu pro nás připravila firma Whirpool mikrovlnou troubu. Tato byla losována ze všech score karet přítomných hráček a štěstí se usmálo i na Alenu Kotkovou, která ještě před zahájením nevěřila, že by mohla někdy něco vyhrát ….

Byl to hezký den a ještě krásnější večer prožitý v milé společnosti. Poděkování patří všem hráčkám za účast a urputný boj, vedení Erpet Golf Centra, že nám umožnilo toto naše setkání uskutečnit, zaměstnancům
Erpetu jak na recepci tak i na baru za to, že se o nás krásně starali, a v neposlední řadě všem našim partnerům, kteří nám věnovali ceny a díky tomu jsme mohly odcházet domů s krásnými dárky.

Všem těmto našim partnerům a všem hráčkám přeji krásné prožití svátků Vánočních a do Nového roku hodně zdraví, štěstí, osobní spokojenosti a hodně golfových úspěchů.