obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

TÝM TEENAGERS VÍTĚZEM 10. ROČNÍKU ERPET GOLF CENTRUM THOMSON LIGY

01.04.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Mladé družstvo Teenagers porazilo ve finále zkušený tým Intermedia a získalo jubilejní, desátý titul mistra Erpet Golf Centrum Thomson ligy 2003/2004.10. jubilejní ročník pod patronací firmy Thomson se již tradičně odehrával na FSG simulátorech (12 jamek) a kurzu Erpet (6 jamek).

Od 16:00 hodin se hrála dvě semifinálová utkání:
TEE ONE – TEENAGERS ve kterém přišla pozdě na start Lucka Šarochová z Teenagers družstva a Ondra Lébl tím získal pro TEE One první bod. Jak se dále ukázalo byl to i bod poslední a mladí kolegové Lucky – Ondra Kůs, Vláďa Chramosta a Petr Václav získali dva body a tím i finále pro Teenagers. Druhé semifinále vyhrála hladce 3:0 INTERMEDIA nad loňským vítězem TÝMEM LABUŤ. Oba poražení semifinalisté Tee One a Tým Labuť získali bronzové medaile.

Od 19:00 hodin se potom uskutečnilo finále. Zde se setkali ve čtyřhře mladí hráči Chramosta, Kůs se zkušenou dvojicí Luboš Hakl sn., Aleš Vozka. Ve dvouhrách potom Lucie Šarochová – Jakub Kučera, Petr Václav – Lukáš Lizánek.

Stejně jako v minulých ročnících se odehrávalo drama na kurzu Erpet konkrétně na závěrečné 18 jamce (6 jamka malého kurzu). V 1.dvouhře před touto závěrečnou jamkou vedl Jakub Kučera (Intermedia) o 4 rány a netaktickou hrou zahrál 8, které zachraňoval dlouhým obtížným puttem. Lucie však obdobným puttem zahrála 2 a tím i o 2 rány vyhrála a získala první bod pro Teenagers.  Ve druhé dvouhře nestačil Petr Václav na zkušeného Lukáš Lízánka (na FSG hrál -4) a  celkové Lukáš vyhrál o 5 ran a srovnal stav utkání na 1:1. Velké drama vrcholilo a mladí hráči Kůs, Chramosta sváděli velký boj se zkušenými borci Vozkou a Haklem.

Opět poslední jamka, minimální rozdíl 1 rány po 17 jamkách a věřte nevěřte mládí zvítězilo nad zkušeností. Hráčům Intermedie se závěrečná jamka vůbec nepovedla a tím bylo rozhodnuto. Vítězem se stalo družstvo TEENAGERS.