Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

TÝM TEENAGERS VÍTĚZEM 10. ROČNÍKU ERPET GOLF CENTRUM THOMSON LIGY

01.04.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Mladé družstvo Teenagers porazilo ve finále zkušený tým Intermedia a získalo jubilejní, desátý titul mistra Erpet Golf Centrum Thomson ligy 2003/2004.10. jubilejní ročník pod patronací firmy Thomson se již tradičně odehrával na FSG simulátorech (12 jamek) a kurzu Erpet (6 jamek).

Od 16:00 hodin se hrála dvě semifinálová utkání:
TEE ONE – TEENAGERS ve kterém přišla pozdě na start Lucka Šarochová z Teenagers družstva a Ondra Lébl tím získal pro TEE One první bod. Jak se dále ukázalo byl to i bod poslední a mladí kolegové Lucky – Ondra Kůs, Vláďa Chramosta a Petr Václav získali dva body a tím i finále pro Teenagers. Druhé semifinále vyhrála hladce 3:0 INTERMEDIA nad loňským vítězem TÝMEM LABUŤ. Oba poražení semifinalisté Tee One a Tým Labuť získali bronzové medaile.

Od 19:00 hodin se potom uskutečnilo finále. Zde se setkali ve čtyřhře mladí hráči Chramosta, Kůs se zkušenou dvojicí Luboš Hakl sn., Aleš Vozka. Ve dvouhrách potom Lucie Šarochová – Jakub Kučera, Petr Václav – Lukáš Lizánek.

Stejně jako v minulých ročnících se odehrávalo drama na kurzu Erpet konkrétně na závěrečné 18 jamce (6 jamka malého kurzu). V 1.dvouhře před touto závěrečnou jamkou vedl Jakub Kučera (Intermedia) o 4 rány a netaktickou hrou zahrál 8, které zachraňoval dlouhým obtížným puttem. Lucie však obdobným puttem zahrála 2 a tím i o 2 rány vyhrála a získala první bod pro Teenagers.  Ve druhé dvouhře nestačil Petr Václav na zkušeného Lukáš Lízánka (na FSG hrál -4) a  celkové Lukáš vyhrál o 5 ran a srovnal stav utkání na 1:1. Velké drama vrcholilo a mladí hráči Kůs, Chramosta sváděli velký boj se zkušenými borci Vozkou a Haklem.

Opět poslední jamka, minimální rozdíl 1 rány po 17 jamkách a věřte nevěřte mládí zvítězilo nad zkušeností. Hráčům Intermedie se závěrečná jamka vůbec nepovedla a tím bylo rozhodnuto. Vítězem se stalo družstvo TEENAGERS.