Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Turnaj Járy Cimrmana

27.02.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Járovi Cimrmanovi, největšímu Čechovi, byl věnován páteční indoorový turnaj v pražském Erpetu. Turnaj má již mnoho let stejný program. Dopoledne turnaj, večer shlédnutí hry v Žižkovském divadle Járy Cimrmana (tentokrát Záskok), poté vyhlášení turnaje a posezení v Hospodě na Mýtince. Co více si příznivec golfu a díla velkého mistra může přát.V turnaji zvítězili Domink Hart a Iveta Uhrová. Druhá místa získali Leonid Zulák a Emily Curry Bartoňová, třetí příčky obsadili Jaroslav Gössel a Ilona Syrovátková. Cen bylo mnoho, ale nejlepší cenou byly lístky na představení Záskok, které dával soubor divadla Járy Cimrmana ten samý večer. Následné vyhlášení výsledků turnaje a předání cen v nedaleké hospodě Na Mýtince bylo příjemným završením podařeného dne.

Není obvyklé, aby se webová stránka Járy Cimrmana o tomto turnaji zmiňovala. Proto nikoho nepřekvapilo, že se tak nestalo ani tentokrát. Přesto domovskou stránku největšího Čecha navštivte. Je skutečně velmi vtipná a zábavná. Udělejte si čas, pro příznivce Járy Cimrmana je to návštěva na několik hodin.
Obrázek vlevo je ze hry Záskok a je převzat z www.cimrman.at. Doktor Vypich, šikovatel Vogeltanz a Vlasta si prohlížejí Bártovo oko.

Z archivu Golf.cz

Cimrman Cup:   

2004

   

2003

   

příbuzný Echo Art Cup 2003