Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tumba Johansson opět v Česku – na finále WGC 2005

26.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Českou republiku navštíví opět Sven „Tumba“ Johansson, hokejová a golfová legenda , otec rozvoje golfu ve Švédsku a v Evropě. Bude přítomen finálovému turnaji české části světového seriálu Wolrd Golfers Championship, jehož je zakladatelem a neúnavným propagátorem. V České republice je WGC oficiálním Mistrovstvím České republiky na rány s vyrovnámím. Finále se koná ve středu a čtvrtek 28. a 29. září na Dýšině.Po sérii třinácti kvalifikačních a jednoho semifinálového turnaje vstupují nejlepší hráči do finále, které se odhraje 28. a 29.9 na hřišti Golf Parku Plzeň v Dýšině. Tumba Johansson bude předávat ceny nejlepším.
Šest nejlepších hráčů WGC se účastní celosvětového finále koncem listopadu v Golf Gloria Resort v Beleku, v turecké Antalyi
Charakteristikou turnaje je, že do finále postupují kvalifikanti z předchozích akcí, ale také hráči s divokou kartou, kterou si mohou u pořadatelů zakoupit.
Nejvýraznějsím českým hráčem WGC je Alan Babický, který vloni v thajské Pattayi zvítězil v nejprestižnější kategorii 0-5. Předloni byl ve stejné kategorii druhý.
Pořadatelem české části seriálu je agentura Vinland. Na její webové stránce najdete všechny ostatní informace.

Na obrázku vlevo Sven Tumba Johansson

[Gallery not found]