Trenéři předpovídají výsledky US Open

16.06.2016 | Taťána Belšánová | publikováno v rubrice Novinky, Turnaje, V zahraničí
A A A
2015 U.S. Open

Vítěz US Open 2015 Jordan Spieth

Nejlepší stovka amerických trenérů predikuje, jak letošní US Open dopadne. V anketě odpovídali celkem na tři otázky: Který hráč nejlépe uspěje v souboji se zrádnými greeny? Jaké bude vítězné skore? A dokončí konečně Phil Mickelson svůj grandslam?

Celkem 40% z nich si myslí, že největší šanci na vítězství má aktuální světová jednička Jason Day. Ten už má letos na kontě tři vítězství z PGA Tour, takže šance jsou opravdu velké.

16% amerických trenérů si myslí, že letošním vítězem US Open bude Jordan Spieth. Jeden z trenérů věří Spiethovi především proto, že „na greeny v Oakmontu bude třeba dobré puttování“.

Rorymu McIlroyovi dává šance 14%, a Dustinu Johnsonovi 9% trenérů.

Jaké skore bude na vítězství v Oakmontu stačit?

Záležet bude především na počasí. 45% si myslí, že to bude even par až tři rány nad par, a dokonce 7% trenérů tipuje, že to bude dokonce 4 a více rány nad par hřiště.

Naopak 48% věří, že celkové skóre vítěze bude pod par.

A co takový Phil Mickelson, který dnes slaví 46. narozeniny?

Hráč s přezdívkou Lefty má na kontě vítězství na třech major turnajích, ale titul z US Open mu stále uniká. Zato druhé místo tady obsadil už šestkrát. Dočká se konečně letos vítězství? 93% trenérů říká, že pokud nevyhraje letos, tak už trofej z US Open nezíská nikdy.