Tipsport Pohár mistrů golfových klubů – vítězí Peterka a Růžičková

14.10.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

Martin Peterka a Kateřina Růžičková (oba GK Čechie) se stali vítězi III. Tipsport Poháru mistrů golfových klubů České republiky, který se 13. a 14.10. uskutečnil na obou hřištích Golfresortu Konopiště. (video)

Třetí utkání mistrů golfových klubů České republiky skončilo. Trvalým dějištěm dvoukolového poháru je nádherný golfový rezort Konopiště a jeho dvě mistrovská hřiště Radecký a D´Este. Po ranním mrazíku, který zpozdil start o téměř hodinu rozkvetl den do nádherného odpoledně plného slunce a poletujícího babího léta. Českými mistry mistrů se stali Martin Peterka a Kateřina Růžičková, oba z GK Čechie. Druhá místa obsadili Vilém Ráček a Marie Šebestová. Třetí příčky získali Marek Toman a Klára Spilková.
Nejnižší výsledek za oba dny zahrála Kateřina Růžičková a získala prémii 10.000 Kč určenou jejímu klubu na rozvoj dětského golfu.