Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů ČR

15.10.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

II. ročník turnaje Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů ČR, tradičně na hřištích Golf Resortu Konopiště, zvládli nejlépe Roman Svoboda, reprezentující Golf Club Poděbrady, a Radka Vlašínová, z Golf Clubu Austerlitz. Radka Vlašínová si po vyhraném prvním hracím dni na hřišti D´ Este, pohlídala zbytek startovního pole a se součtem ran za oba hrací dny jasně zvítězila.

Mužská kategorie byla zajímavější od samého počátku, úvodnímu dni vévodili s výsledkem „-1“, tzn. 71 ran domácí Martin Lípa, společně s Vilémem Ráčkem – GCA, před Martinem Vlčkem – GKL s výsledkem 72 ran a Romanem Svobodou s výsledkem 74 ran (double bogey na 18 jamce).
Na osmnáctičlenný, resp. devítičlenný cut u obou kategorií bylo nutno zahrát výsledek 85 ran. Druhý den, hřiště Radecký, hlásili po prvních devíti jamkách solidní výsledky R. Svoboda (-2), V. Skalle (- 1), M. Vlček (-1) J. Martiník (+0) a V. Ráček (+1), nejlepší hru a nejsilnější nervy předvedli na závěrečné devítce Roman Svoboda (celkem -3) a Viktor Skalle (celkem -2).

Celkové výsledky na www.czechgolfproduction.cz.. V doprovodném turnaji hostů společnosti Tipsport, mimo Charitu, kdy společnost Tipsport věnuje 100.000 Kč na konto Nadace Terezy Maxové, kraloval Tomáš Vinkler, před Ondřejem Frydrychem a Barborou Bakovou.

III. ročník Tipsport Pohár Mistrů golfových klubů ČR se uskuteční ve dnech 13. – 14. října 2007