Tiger Woods má novou kariéru

06.10.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, Turnaje, V zahraničí
A A A

Tiger WoodsBývalá světová jednička Tiger Woods se na Ryder Cupu osvědčil v roli asistenta kapitána týmu a tak po Hazeltine dostal stejnou nabídku, tentokrát pro President Cup 2017.

Kapitán USA výběru Steve Stricker oznámil ve středu na tiskové konferenci, že jeho asistenti budou: Tiger Woods,  Davis Love III a Fred Couples.

Kapitán mezinárodního týmu Nick Price jmenoval Ernie Else, Tony Johnstona a Geoffa Ogilvyho.

„Je to pro mě  neskutečná čest,“ uvedl Woods a dodal: „Steve patří mezi mé nejlepší přátele. Těším se na naši spolupráci. To, že budu součástí týmu, mi dodalo sebevědomí. Budu se snažit pomoc, jak jen to půjde. Jsem za tu nabídku hrozně rád.“

Vítěz 14 majorů se objeví po více než roce na PGA Tour a to na Safeway Open od 13. do 16. října. Stricker řekl, že Woods by mohl na Presidents Cupu i hrát.

„Pokud bude Tiger schopný hrát, budu moc rád řešit problém, že budu mít o jednoho asistenta méně. Doufám, že se vrátí na hřiště s plnou parádou,“ dodal Stricker.

Presidents Cup 2017 se bude konat od 26. září do 1. října v Liberty National Golf Cludb v Jersey City. Jedná se o formát, kde proti sobě hraje USA a mezinárodmní tým.