Mistrovství Slavíčkovy akademie

19.10.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Tomáše Slavíčka není třeba představovat. V českém golfu je jednou ze základních osobností. Je synonymem práce s dětmi a jeho dětská akademie patří k nelepším a největším. Slavíček provozuje tři centra, ve kterých pracuje s více dvěma stovkami dětí od pěti do osmnácti let. A nejen s dětmi. Do aktivit Slavíčkovy akademie patří i Univerzita třetího věku a spolupráce s hendikepovanými golfisty.

Mistrovství Slavíčkovy akademie se letos konalo na Zbraslavi a my jsme byli u toho Přijeli jsme se podívat především na tu část mistrovství, kterou hráli ti nejmenší, na zbraslavské devíti jamkové akademii. Akce se účastnili se také senioři z Univerzity třetího věku  a hendikepovaní golfisté.

„Na Zbraslavi se koná mistrovství Slavíček Golf Akademie, dětí ze všech center. Máme asi 160 dětí, které jsou členy akademie a dalších 60 dětí z mateřských školek. Letos je mistrovství poprvé rozšířené o kategorii seniorů z Univerzity třetího věku, kterou pro negolfisty pořádáme ve spolupráci s VŠE,“ seznámil nás s nedělním programem Tomáš Slavíček.

Slavíček golf academy

 

.