Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Renault EPD Nová Amerika Classic zahájil

04.05.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

EPD Tour startuje letos v Čechách, na Nové Americe. V turnaji s cenami v celkové výši 17.500 Euro startují i čeští profesionálové Tomáš Basler, Jaroslav Krejcar, Petr Nič, Robert Schovánek a Jan Zedníček. Divokou kartu dostali amatéři Svatopluk Býma, Jiří Novotný a Jakub Stanislav.
Turnaj je dobře obsazen. Z první desítky finančního žebříčku Order of Merit hrají skoro všichni Němci, tj. Kramer, Gunter, Kupper a Niederdrenk. Chybí Reimbold , Švýcar Ulrich, Angličan Parker a Rakušan Prader.

 

Praderova absence mrzí o to více, že jako amatér  získal před deseti lety v Karlových Varech titul Mezinárodního mistra na rány České republiky na rány  a byla příležitost ho opět v Čechách přivítat.

Němec Max Kramer je vedoucím hráčem Renault EPD a vítězem loňského turnaje EPD , prvního v Čechách, hraném v červnu na liberecké Ypsilonce.

Přijedou hráči z Německa, Holandska, Rakouska, Belgie, Dánska, Anglie, Francie, Švýcarska, Jižní Afriky, Spojených Států, Chorvatska, Kanady, Irska,  a Mexika.

Hraje se od neděle 4. do středy 7. května.

Akci začíná  nedělní Pro-Am, v pondělí a ůterý proběhnou první dvě kola, ve kterých budou hráči bojovat o postup cutem do středečního závěrečného kola.

 

 

Informace o hřišti           Hřiště na satelitní mapě