obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

PRVNÍ VÝSLEDKY LIGY EGC 2002

13.01.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Zimní liga Erpet Golf Centra se již rozeběhla v jednotlivých soutěžích 1.-3. ligy. Přinášíme první výsledky.

VÝSLEDKY
UTKÁNÍ I.LIGY a II.LIGY EGC 2001/2002

1.kolo – neděle 6.1.2002

Výsledek
13:00 TEE ONE MEDEA odloženo
13:00 AXIA PKGK „A“ 3 : 0
15:00 TEENAGERS KOMFORT „B“ 3 : 0
15:00 CORONA PKGK „C“ 2 : 1
17:00 TÝM LABUŤ ČASOPIS GOLF 3 : 0
17:00 BAILEYS KANONÝŘI 3 : 0
19:00 INTERMEDIA JAMESON TEAM odloženo
19:00 BLUE GREEN PKGK „B“ 0 : 3

2.kolo – neděle 13.1.2002

Výsledek
13:00 TÝM LABUŤ JAMESON TEAM 2 : 1
13:00 BAILEYS PKGK „B“ 2 : 1
15:00 TEENAGERS ČASOPIS GOLF 2 : 1
15:00 CORONA KANONÝŘI  
17:00 TEE ONE KOMFORT „B“  
17:00 AXIA PKGK „C“  
19:00 INTERMEDIA MEDEA  
19:00 BLUE GREEN PKGK „A“ odloženo

3.kolo – neděle 20.1.2002

Výsledek
13:00 TÝM LABUŤ INTERMEDIA  
13:00 BAILEYS BLUE GREEN  
15:00 KOMFORT „B“ MEDEA  
15:00 PKGK „C“ PKGK „A“  
17:00 TEE ONE ČASOPIS GOLF  
17:00 AXIA KANONÝŘI  
19:00 TEENEGERS JAMESON TEAM  
19:00 CORONA PKGK „B“  

4.kolo – neděle 3.2.2002

Výsledek
13:00 ČASOPIS GOLF KOMFORT „B“  
13:00 KANONÝŘI PKGK „C“  
15:00 TEE ONE JAMESON TEAM  
15:00 AXIA PKGK „B“  
17:00 TEENAGERS INTERMEDIA  
17:00 CORONA BLUE GREEN  
19:00 TÝM LABUŤ MEDEA  
19:00 BAILEYS PKGK „A“  

5.kolo – neděle 10.2.2002

Výsledek
13:00 TEE ONE INTERMEDIA  
13:00 AXIA BLUE GREEN  
15:00 TEENAGERS TÝM LABUŤ  
15:00 CORONA BAILEYS  
17:00 JAMESON TEAM KOMFORT „B“  
17:00 PKGK „B“ PKGK „C“  
19:00 ČASOPIS GOLF MEDEA  
19:00 KANONÝŘI PKGK „A“  

6.kolo – neděle 17.2.2002

Výsledek
13:00 JAMESON TEAM ČASOPIS GOLF  
13:00 PKGK „B“ KANONÝŘI  
15:00 TEENAGERS MEDEA  
15:00 CORONA PKGK „A“  
17:00 TEE ONE TÝM LABUŤ  
17:00 AXIA BAILEYS  
19:00 INTERMEDIA KOMFORT „B“  
19:00 BLUE GREEN PKGK „C“  

7.kolo – neděle 3.3.2002

Výsledek
13:00 TÝM LABUŤ KOMFORT „B“  
13:00 BAILEYS PKGK „C“  
15:00 INTERMEDIA ČASOPIS GOLF  
15:00 BLUE GREEN KANONÝŘI  
17:00 JAMESON TEAM MEDEA  
17:00 PKGK „B“ PKGK „A“  
19:00 TEE ONE TEENEGERS  
19:00 AXIA CORONA