Proběhl turnaj na Ostravici

05.05.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje

Ve středu 2.5. jsme navštívili Golf Resort Ostravice. Hřiště je krásné a hráči, kteří mají rádi přírodní hřiště, mohli být naprosto spokojeni. Tedy pokud moc často nehledali své míčky u stromů či je neposlali do vody. Pro hráče, kteří hráli hřiště poprvé, to jistě nebylo nejjednodušší.

Počasí si s hráči hrálo. Ráno bylo nebe bez mráčků a vypadalo to na parný den. Ani ne za dvě hodiny po startu se přihnal déšť a musela se na chvíli přerušit hra. Někteří hráči toho využili a dali si výborný oběd v klubovně. Po obnovení turnaje už jen občas spadla nějaká kapka, ale turnaj se mohl dohrát.

Aktuálním leader žebříčku Race to Golf.cz je Radek Kučera se ziskem 1.100.000 Open Dolarů. Na 2. místě je Stanislav Paluda se ztrátou pouhých 10.000 Open dolarů. Kompletní žebříček Race to Golf.cz.

Rádi bychom vás pozvali na další turnaje. Ve středu 9.5. se hraje ve Staré Boleslavi (hraje se 18 jamek a kapacita je omezena na 52 hráčů!) a o den později 10.5. navštívíme Golf Resort Písek (Kestřany). Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Nejlepší hráči si odnesli hodnotné ceny:
- Pro každého 1. byl připraven pohár, voucher na nákup golfového zboží v hodnotě 700,- Kč, knihu Průvodce toulavého golfisty v hodnotě 1 200,-Kč, kartu Sphere card v hodnotě 1 500,- Kč a 3ks míčků
- Pro každého 2. byl připraven pohár, voucher na nákup golfového zboží v hodnotě 500,- Kč a 3ks míčků.