Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Proběhl druhý turnaj Golf.cz Tour 2012

31.05.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Ve středu 30.5. proběhl druhý turnaj Golf.cz Tour 2012, který se odehrál na Černém Mostě (Golf Resort Black Bridge). U registrace, která začala tradičně v osm hodin ráno, čekalo na hráče milé přivítání od našich hostesek Golf.cz Babes, od kterých dostali chutnou svačinu od Českého Gruntu, vody Activant a tašku s golfovými míčky, pivem Lobkowicz a brožurkami partnerů turnaje. Novinkou pro hráče byla možnost přispět na Nadační fond Pink Bubble (bližší informace o nadaci), která pomáhá onkologicky nemocným dětem. Hráči si kupovali žeton resp. odpal za 25,-Kč pro vloženou soutěž trouble shot, která se konala po turnaji.
V klubovně na hráče čekala připravená snídaně z místní restaurace. V půl desáté přivítal Ondřej Hejma všechny hráče v klubovně a při té příležitosti si zástupci flightů losovali jamky, ze kterých v deset hodin startovali po zaznění signálu pro cannon start.
Počasí si pro hráče připravilo ideální teploty. Bylo pod mrakem, mezi kterými vykukovalo sluníčko.
Pro hráče bylo připraveno mnoho aktivit. Dámy se mohly nechat nalíčit od partnera Mary Kay. U klubovny byl připraven nábytek od Chez Monique a pro všechny byl připraven v odpoledních hodinách fitting od GolfSmith. Na hřišti bylo připraveno vynikající občerstvení z restaurace Mozaika a káva od Mokacafee. Společnost Casio točila na jedné z jamek zpomalené švihy všech hráčů.

Dle výsledků bylo poznat, že se hráčům velmi dařilo a to zejména Lubošovi Klementovi jr., který zahrál skvělých 70 ran a zaslouženě vyhrál v kategorii 0 – 18 hcp.

Ještě před vyhlášením výsledků byla vyhlášena vložená soutěž trouble shot, kterého se zúčastnilo mnoho hráčů. Ještě aby ne. Veškerý výtěžek putuje na pomoc onkologicky nemocným dětem, kterým pomáhá Nadační fond Pink Bubble. Pro vítěze trouble shotu bylo připraveno mnoho hodnotných cen – voucher na green fee na Černý Most, fitting od GolfSmith a poukázka v hodnotě 2 000,-Kč od Chez Monique. Celkem se vybralo 5 750,-Kč! Děkujeme všem, kteří přispěli!

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Luboš Klement jr.
2. místo – Dominik Maršík
3. místo – Jan Schöpp

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Ladislav Pavlík
2. místo – Petr Novotný
3. místo – Simona Dvořáková

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Petr Saic
2. místo – Michal Peterka
3. místo – Kateřina Krejčířová

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Luboš Klement jr.
Longest drive ženy: Iva Kuchařová
Nearest to the pin: Michaela Jelínková
Super nearest to the pin: žádný hráč nedokázal umístit svůj míček po prvním odpalu k jamce na vzdálenost délky putteru.