Prezident Erpet Masters Cup 2006

26.03.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Závěrečný nedělní turnaj Dětské Erpet Indoor Golf Tour, Prezident Erpet Masters Cup, proběhl 25. března v nabitém pražském Erpetu. Turnaj pořádal Golf Club Erpet Praha v čele s prezidentem Luďkem Eremiášem a byl určen pro děti, které získaly některou z medailí v předchozích turnajích. Turnaj uzavřel Dětskou Erpet Golf Indoor Tour 2005/2006, ale neuzavřel letošní dětské turnaje v Erpetu. Vzhledem k dlouhé zimě jsou připraveny nejméně dva další.
Hrálo se v devíti kategoriích, ve kterých zvítězili David Štrouf, Klára Spilková, Michal Oravec, Christian Horák, Johanka Steindlerová, Natálie Chocholová, Šimon Zach, Adéla Cejnarová a Zdeněk Sita.
Dětské turnaje pořádá Erpet již přes deset let. Děti a rodiče poděkovali Karlu Vopičkovi a věnovali mu plyšového psa Fíka.
„Za jedenáct let pořádání dětských turnajů se snížila věková hranice dětí z původních 8-9 let na 4-5 a přitom výkonnost je stále lepší a lepší. Zároveň je i pozoruhodné, jak i ti dnes už starší se ochotně věnují těm mladším jako rádci, rozhodčí a kamarádi“ řekl Karel Vopička při hodnocení zimní turnajové série.

Není-li u obrázku uvedeno jinak, stojí medailisté jako na stupních vítězů.