Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Press Cup

15.09.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Turnaj sportovních novinářů Press Cup 2006 , tradičně organizovaný Mírou Bosákem, se odehrál ve Mstěticích v pátek, 15. září. Čtyřicítka sportovních novinářů a jejich hostů hrálo ve čtyřech kategoriích, ve kterých zvítězili Jaromír Bosák, Robert Čásenský, Petr Faltýsek a Vlastimila Reicheltová.

Vítr, velký vítr, ještě větší vítr a furt. To je charakteristika pátečního turnaje Press Cup odehraného na linksu ve Mstěticích. Hráči Press cupu to neměli vůbec lehké. Samo hřiště již dostatečně trestá ty, kteří tuto „placku“ podcení. Ploché hřiště může neznalému připadat přehledné a jednoduché. Opak je pravdou. Jamky jsou vymyšlené, greeny tvrdé, často odkloněné a překážek na hřišti ažaž. Přidejte k tomu vítr o rychlosti formule 1 a máte recept na těžkou zkoušku pro každého golfistu. Drivy po větru dosahovaly parametrů Masters na PGA, drivy proti větru by neuspěly ani na Dětské Tour. Ještěže svítilo sluníčko a bylo teplo :-)

Dobrá nálada samozřejmě neopustila nikoho a přátelské setkání lidí „z oboru“ se vydařilo. O ceny a vítěze zase až tolik nešlo .Útulná mstětická klubovna a závěrečné posezení potvrdila, že není špatného počasí, je jen špatně naladěný golfista.

Patronem turnaje byla cestovní kancelář Golf Planet.

Výsledky