Předposlední turnaj Golf.cz Tour proběhl v Mladé Boleslavi

23.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Ve středu 22.8. proběhl předposlední turnaj letošní Golf.cz Tour. Turnaj se konal v Mladé Boleslavi za krásného počasí. Sice ještě hodinu před startem pršelo, ale počasí se umoudřilo a hráči mohli v 10h vyrazit na jamky, které si vytáhli během losování jamek při zahájení turnaj o půl desáté.

Při registraci dostali hráči svačiny od Českého Gruntu a vody Aktivant. Na hřišti bylo dále připraveno vynikající občerstvení z restaurace Mozaika a po hřišti jezdila hosteska na Johnnie Walker buggy, která rozlévala hráčům na kuráž do dalších jamek. Po hře si hráči vychutnali vynikající raut.

Turnaj se hrál bez možnosti snižování kvůli nedávné aerifikaci green. Ale jak všichni vědí, hřiště v Mladé Boleslavi je vlídné ke hráčům a jejich výsledkům a mnozí z nich zahráli vynikající výsledky.

Tentokrát se délka drivů nemusela odhadovat a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Ještě před vyhlášením výsledků byla vyhlášena vložená soutěž trouble shot, kterého se zúčastnilo mnoho hráčů. Ještě aby ne. Veškerý výtěžek putuje na pomoc onkologicky nemocným dětem, kterým pomáhá Nadační fond Pink Bubble. Pro vítěze trouble shotu bylo připravena cena ve formě voucheru na green fee na hřiště Mladá Boleslav. Celkově se vybralo 4 819,-Kč. Děkujeme všem, kteří přispěli!

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Miloš Svoboda
2. místo – Milan Juřiček
3. místo – Vít Hlavatý

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Petr Diviš
2. místo – Jiří Holomek
3. místo – Jekatěrina Šmídová

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Pavel Gadžuk
2. místo – Tomáš Slabý
3. místo – Marie Horová

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Miloš Svoboda s 271 metry
Longest drive ženy: Lucie Antonsonová s 245 metry
Nearest to the pin: Karel Dyntar 126 cm od jamky
Vychlazená jamka: Pavel Marek
Trouble shot: Tomáš Havlíček – zahrál chip in!