Pozvánka: Přihlaste se na turnaje v rámci otevřených tour Golf.cz

30.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Po zimním spánku opět startujeme golfové turnaje. Začínáme již ve čtvrtek 9. dubna v Mladé Boleslavi. A za prvním víkendovým turnajem se s námi můžete vypravit 11. dubna na Slapy.

Pokud máte navíc zájem zahrát si golfové turnaje za bezkonkurenční ceny, máte jedinečnou možnost pořídit si hrací kartu Golf.cz, která garantuje turnaje již od 900 Kč. Golfová karta nabízí turnaje za zvýhodněné ceny na všech lukrativních hřištích spolupracujících s Golf.cz.

Celkový počet plánovaných turnajů pro rok 2015 je více než 150.

Za golfem se můžete vypravit napříč celou Českou republikou. Turnaje jsou i v letošním roce rozděleny do několika jednotlivých tour, na kterých se bude soutěžit nejen o trofeje, ale i o hodnotné ceny.

V rámci Golf.cz Open Tour vítěz získá zájezd do Turecka v hodnotě 30.000 Kč, včetně fee na golfové hřiště, all inclusive program, ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu a zpáteční letenku.

Pivní Mozaika Tour zase láká na výhru, která potěší nejednoho milovníka zlatavého moku. Vítěz získá roční konzumaci piva zdarma.

To je jen malá ochutnávka toho, co na vás v letošním roce čeká. V rámci turnajů se můžete těšit i na zajímavý doprovodný program a různé soutěže.

Více informací o turnajích a golfových novinkách naleznete na našich webových stránkách v záložkách

Hraj Turnaje

Hrací karta Golf.cz.