Pozvánka na Malevil a do Šilheřovic

23.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Rádi bychom vás pozvali na další turnaje, které se konají příští týden v rámci Golf.cz Open Tour. Hraje se na Malevilu a v Šilheřovicích.

Příští středu (29.8.) se hraje v Malevilu. Cena turnaje je 800,-Kč včetně startovného. Hráči klubu a CDS platí pouze startovné 450,-Kč. Bližší informace a registrace na turnaj.

O den později se hraje v Šilheřovicích u Ostravy. Cena turnaje je 900,-Kč včetně startovného. Hráči klubu platí pouze startovné 500,-Kč. Bližší informace a registrace na turnaj.

Další týden 6.9. se hraje turnaj ve Mstěticích. Cena turnaje včetně startovného je 900,-Kč. Hráči klubu a CDS (v limitu) platí pouze startovné 500,-Kč. Bližší informace a registrace na turnaji.

Rádi bychom připomněli turnaj na Čeladné, který se bude konat 12.9. (středa).

Připravili jsme pro vás skvělou cenu a to pouze 1 100,-Kč včetně startovného! Normální cena green fee Old Course stojí 1 690,-Kč!

Vím, že Čeladná je pro některé daleko a proto jsem pro vás vyjednal cenu za ubytování. Jsou dvě možnosti ubytování:
1) Green fee vč. startovného + ubytování vč. snídaně za 1 550,-Kč/osoba (cena ubytování je 550,-Kč/osoba, ubytování na 16. jamce hřiště)
2. Green fee vč. startovného + ubytování vč. snídaně za 1 800,-Kč/osoba (cena ubytování je 810,-Kč/osoba, ubytování v hotelu Prosper****)

V případě zájmu napište na martin.kucera@golf.cz.

Bližší informace o turnaji a registrace zde.

Doufám, že tato nabídka je lákavá a budeme se těšit na společné setkání.