Pozvánka na Cihelny

17.06.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Zveme vás na další turnaj na Cihelny. Oblíbené hřiště, které si získalo srdce mnoha hráčů, které je zasazeno do chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesu. Vychutnejte si golf na hřišti, které v roce 2005 získalo ocenění Nejkvalitnější hřiště roku v anketě prestižního magazínu Golf Digest C&S. Hřiště v Cihelnách bylo dějištěm řady špičkových profesionálních turnajů, zároveň však nabízí ty nejlepší podmínky i pro rekreační hráče.

Pro tento turnaj se připravena speciální cena. Cena obvyklého denního green fee je 1 590,-Kč. V rámci Golf.cz Open Tour je cena turnaje pouze 1 300,-Kč, za které dostanete green fee, svačinu do bagu, oběd po hře a hodnotné ceny. Pro domácí členy klubu a členy CDS v limitu je cena 500,-Kč.
Pro členy CDS, kteří se nevejdou do denního limitu je též připravena speciální cena a to pouze 750,- Kč!Registrace na turnaj.

Vítěz každé kategorie získává dárek z kolekce BMW GOLFSPORT.
Celkovému vítězi turnaje věnuje DyCom Group voucher na zapůjčení vozu BMW na víkend. Na turnaji s budete moci vyzkoušet jízdní vlastnosti nového BMW řady 3 a BMW X3.

Navíc u DyCom Group můžete nyní koupit BMW X3 se slevou až 150.000Kč a získat luxusní wellness víkend zdarma.
Pro více informací k této speciální nabídce volejte p. Matějů – tel. 775 953 595.