Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Petr Štrougal zvítězil v PGAC Match Play Championship 2005

11.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Od 7. do 10. září 2005 se uskutečnil na hřišti GC Ropice letošní šampionát českých profesionálů v jamkové hře. Z nasazených hráčů dle žebříčku finančních odměn Order of Merit se z první desítky po dvou kolech v pavouku již neobjevila jména favoritů : Petr Mrůzek, Jakub Kučera, David Kaplan a Robert Schovánek. Mezi posledních osm se probojovali z nasazených hráčů první desítky pouze : Jiří Němeček, Petr Štrougal a Ondra TruplVelikým překvapením byly výkony mladých hráčů – Roberta Balcara a Jiřího Maglena. Robert Balcar (14. místo v žebříčku Order of Merit) se probojoval až do semifinále, kde podlehl zkušenému Ondrovi Truplovi.

V druhém semifinále se utkali Petr Štrougal a Jiří Maglen. Ten působí na hřišti v GC Ropice a v letošním žebříčku finančních odměn se jeho jméno do té doby vůbec neobjevilo. Jeho výkon byl velikým překvapením letošního šampionátu. V sobotním finále, hraném na 2 x 18 jamek zvítězil Petr Štrougal.

Zápas o třetí místo po dohodě vyřazených semifinalistů se nehrál, takže na třetím děleném místě byli klasifikováni Jiří Maglen a Robert Balcar.

[Gallery not found]