Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

PB Středoškolský pohár 2008

03.04.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Srdečně zveme všechny středoškoláky a jejich spolužáky na již 2. ročník golfové události, kdy své síly poměří tříčlenná družstva středních škol z celé ČR. PB – Středoškolský pohár 2008 pokračuje v loňském roce založené tradici „studentského“ Ryder cupu.

Prvního ročníku se zúčastnilo přes dvacet družstev středních škol a boj to byl opravdu do poslední rány.

Akce měla úspěch a Česká golfová federace se rozhodla se k velké radosti organizátorů zařadit PB Středoškolský pohár na oficiální kalendář turnajů ČGF.

PB Středoškolský pohár se koná 6. května v GC Mstětice a po celý den je pro účastníky připraven bohatý golfový i negolfový program a velmi pěkné ceny – trofeje, medaile i věcné ceny – a samozřejmě – putovní pohár pro vítězné družstvo.

Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již druhý rok fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe ve spolupráci s výukovým centrem INGOLF s.r.o., který je zároveň promotérem akce.

Patronkou druhého ročníku PB – Středoškolského poháru 2008 bude opět televizní moderátorka a nadšená golfistka Lucie Borhyová, která turnaj zahájí slavnostním odpalem, který loni vyvolal takové zděšení mezi nečekaně nashromážděnými bulvárními fotografy.

Zveme školní družstva, očekáváme jejich zábavné názvy, jednotné školní golfové dresy, jejich fanoušky z řad spolužáků, roztleskávačky a další náležitosti. Máte možnost navázat nová přátelství, poměřit se s ostatními školními družstvy a užít si spoustu legrace. Letos se v souladu s pokyny ČGF hraje na rány.

Druhého ročníku se zúčastní i družstva ze slovenských středních škol včetně reprezentantů Slovenska.

Více informací a propozice turnaje získáte na www.pbvos.cz, kde je rovněž k dispozici přihláška. Popřípadě vyjádřete svůj zájem na phuspauerova@ingolf.cz

Těšíme se na Vaši účast!

[Gallery not found]