PB – Středoškolský pohár 2007

16.04.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Srdečně zveme všechny středoškoláky a jejich spolužáky na 1. ročník jedinečné golfové události, kdy své síly poměří tříčlenná družstva středních škol z celé ČR. PB – Středoškolský pohár 2007 zahajuje novou tradici ve stylu "studentského" Ryder cupu.

PB Středoškolský pohár se koná 2. května v GC Mstětice a po celý den je pro účastníky připraven bohatý program. Máte tak možnost navázat nová přátelství, poměřit se s ostatními školními družstvy.

Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již rok běží třída s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe ve spolupráci s výukovým centrem INGOLF s.r.o..

Patronkou PB – Středoškolského poháru 2007 je oblíbená televizní moderátorka a nadšená golfistka Lucie Borhyová, která turnaj zahájí slavnostním odpalem.

Zveme školní družstva, očekáváme jejich zábavné názvy, jednotné školní golfové dresy, jejich kouče ve stylu Cassie Calhouna z Pomády, roztleskávačky neboli cheerleaders, autobusy v barvách fandící spolužáky a další vychytávky….

Více informací a propozice turnaje získáte na www.pbvos.cz, kde je rovněž k dispozici přihláška.

Těšíme se na Vaši účast!

„Začíná krásná tradice zápolení středoškolských družstev v golfu a je mou ctí být při tom. Přijeďte a vyhrajte. Těším se na Vás, Lucka B.

[Gallery not found]