ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Patnáct Čechů ve startovním poli na Czech Open 2011

14.08.2011 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Už opravdu jen hodiny zbývají do začátku turnaje Czech Open 2011. Uzavřel se také seznam českých hráčů, kteří se na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná objeví.

David Procházka, který zvítězil na Mezinárodním mistrovství ČR na Kunětické hoře, se už před tímto turnajem netajil s tím, že by se v případě triumfu musel účasti na Czech Open vzdát. Má totiž reprezentační povinnosti v Belgii, které tedy dostanou v jeho případě přednost. Místo něj tak ve startovní listině Czech Open bude Ondřej Lieser, druhý nejlepší z českých hráčů na Mezinárodním mistrovství ČR. Čtvrtou a poslední kartu měl podle propozic dostat nejlepší amatérský hráč na žebříčku – tím je Vojtěch Dostál.

Účast v turnaji měli již předtím zajištěnu Šimon Zach a Jiří Korda jun. v rámci amatérských divokých karet. Šimon Zach si ji vybojoval jako juniorský Mistr ČR, Jiří Korda jun. se nominoval jako dorostenecký Mistr ČR. Mezi profesionály si účast na Czech Open 2011 zajistili: Marek Nový, Stanislav Matuš, Lukáš Tintěra, Martin Příhoda a Rudolf Nechanický. To byla totiž pětice nejlepších podle žebříčku Order of Merit po posledním turnaji v Karlových Varech.

Speciální pozvánku od promotéra pak dostal amatér Oliver Vaidiš  a profesionální hráči Filip Mrůzek, Lukáš Lizánek, Petr Zima, Jakub Svoboda a Petr Gál.

Konečný počet českých účastníků na Czech Open 2011 je tedy 15.

Další „divoké“ karty, které přidělil promotér turnaje společnost Quirit Alfa dostali Angličané David Carter a Andrew Sullivan, slovenští hráči Peter Švajlen a Peter Špaček a Jürgen Maurer z Rakouska.

Zde je přehled českých hráčů:

Profesionálové: 
Marek Nový, Stanislav Matuš, Lukáš Tintěra, Martin Příhoda, Rudolf Nechanický, Petr Zima, Filip Mrůzek, Lukáš Lizánek, Peter Gál, Jakub Svoboda.

Amatéři:
Šimon Zach, Jiří Korda jun., Ondřej Lieser, Vojtěch Dostál, Oliver Vaidiš.

 

Vít Koďousek
Press officer and media manager of Czech Open 2011

Počet přečtení: 2 370
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017