Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

26.05.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Z iniciativy královéhradeckých golfových klubů se letos uskuteční I. Otevřené mistrovství Královéhradeckého kraje. O mistrovské tituly se bude ve dvou víkendech bojovat na čtyřech různých hřištích ve dvou kategoriích, muži ze žlutých a ženy z červených odpališť. Mistrovství se hraje na rány, do celkového výsledku se započítávají výsledky ze všech čtyř turnajů.

O mistrech kraje rozhodne nejnižší počet ran. Při rovnosti výsledků rozhoduje lepší výsledek v posledním kole (turnaj na Nové Americe). Mistrovství je otevřené, jedinou podmínkou je uhraný HCP či ZK, přihlašovat se do jednotlivých turnajů je možné na serveru České golfové federace.

TERMÍNY TURNAJŮ:

19.6. Hrádek u Nechanic

Golf Club Hradec Králové

Nejstarší hřiště v Královéhradeckém kraji, které bylo otevřeno v roce 1997. Devět jamek PAR 66 se nachází v krásném prostředí anglického parku okolo bývalého harrachovského zámku Hrádek.

20.6. Myštěves

Queen´s Park Golf Club Myštěves

Devítijamkové hřiště PAR 72 mezi Hořicemi a Novým Bydžovem bylo otevřeno v loňském roce. Tři jamky se nachází v parku u neobarokního zámečku, zbytek hřiště leží na otevřené pláni v těsném sousedství parku.

18.9. Mladé Buky

Golf Club Mladé Buky

O hřišti nedaleko Trutnova se říká, že hráčům nabízí nejlepší vyhlídku. Devítijamkový golfový areál s parem 62 byl otevřen v roce 2001. Mladé Buky leží ve výšce 540 metrů nad mořem mezi masivem východních Krkonoš, Vraními vrchy a Zvičinou.

19.9. Nová Amerika

Golf Klub Nová Amerika

Vyvrcholení mistrovství proběhne na nejkvalitnějším hřišti v kraji, kterým 27jamkový resort u Jaroměře bezpochyby je. Tři mistrovské devítky, z nichž každá má svůj vlastní charakter, byly otevřeny v roce 2002.