Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Z Olympijských her na charitativní Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

06.09.2016 | Turnaje | publikováno v rubrice Novinky, Turnaje
A A A

SpilkovaKlara201501CropZ Olympijských her v brazilském Riu se přesunula Klára Spilková zpět do Evropy a rovnou na charitativní golfový turnaj Lymfom Help Golf Tour, který sama zaštiťuje.

Jak se jí hrálo po brazilském hřišti v Mladé Boleslavi?

„Je to úplně něco jiného,“ smála se Klára takovému porovnání, „i když vlastně horko tu dnes bylo podobné jako v Riu, jen se tady  neopalovali na sluníčku aligátoři a opice se neprocházeli kolem.  Rio byl opravdu velký zážitek, Mladá Boleslav je ale na druhou stranu srdcovou záležitostí. Odehrála jsem tady spousty turnajů a vždycky se sem ráda vracím, o to víc, když je to ve spojitosti s Lymfom Help Golf Tour.“

Klára je do projektu se spolkem Lymfom Help zapojena už 6. rokem a dokonce se i sama zapsala na seznam dárců kostní dřeně. Je vidět, že se snaží pomáhat potřebným, a není v tom sama. Velké poděkování patří i partnerům tour a všem účastníkům, díky kterým se Lymfom Help Golf Tour může uskutečňovat a díky kterým se pak financují edukativní kurzy, víkendové pobyty a publikace určené lidem trpícím zhoubnými lymfatickými nádory.

Kromě nich podporuje tuto charitativní akci i matka příroda! Mnoho hráčů dnes poukázalo právě na fakt, že v posledních 2 letech a 9 turnajích se pokaždé vydařilo počasí na výbornou! J Organizátoři z Bestalent to prostě umí domluvit!

Příští a zároveň závěrečný turnaj tohoto roku se bude konat dne 22. 9. v Golf Clubu Mstětice a zváni jsou všichni, kdo milují golf a rádi pomáhají ostatním.

www.lymfomhelpgolftour.cz.

Výsledky tour naleznete zde:

http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=489836323