ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Alex Čejka na PGA: Sedm ran za lídrem

08.01.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, Turnaje
A A A

704x422PGA Tour – Hyundai Tournament of Champions – hřiště Plantation Course at Kapalua, Kapalua, Maui, Havaj, USA • Datum: 7.-10. ledna 2015. Dotace: 5,9 milionu dolarů. Pro vítěze: 1,18 milionu dolarů FedExCup body: 500 • web:golfatkapalua.com

1. kolo

Patrick Reed

Patrick Reed

Je vidět, že Patrick Reed zná velmi dobře havajské hřiště Plantation Course. Obhájce titulu z minulého roku je opět ve vedení. Se skore -8, 65 ran se stal lídrem čtvrtečního kola. O ránu za ním je světová jednička Jordan Spieth. Oba hráči šli spolu ve flightu.

“Vypadá to, že jsme oba hrozně chtěli toho druhého porazit, ve skutečnosti nás to ale spíš donutilo ukázat to, nejlepší, co v nás je,” řekl Spieth, který půjde ve společnosti Reeda i v pátečním kole.

Spieth si zapsal sedm birdie a Reed šest plus eagle na 5parové jamce č. 18.

V posledních čtyřech startech na PGA Jordan Spieth skončil na prvním, sedmém, druhém a čtvrtém místě. Reed na třetí, desáté, sedmé a opět desáté příčce v posledních šesti turnajích.

“Měl jsem jen pár dnů volna, takže hra je stále v mé mysli,” uvedl Jordan Spieth a s tím souhlasil i Patrick Reed. “Necítím to tak, že hraji po nějaké dlouhé pauze. Od golfu jsem si udělal přestávku jen deset dní a upřímně, jsem ten typ, který se už po čtyřech dnech volna těší na to, až bude zase zpátky na hřišti.”

Na trojce jsou Brandt Snedeker, J.B. Holmes a Danny Lee s -6 (67 ran).

Bubba Watson, Rickie Fowler a Brooks Koepka jsou na děleném 7. místě s výsledkem -4, světová dvojka Jason Day je s -3 na T12 stejně jako Jimmy Walker, nováček na turnaji Padraig Harrington a další.

Český rodák Alex Čejka zahrál na hřišti Plantation Course skore -1 (72 ran) a po 1.kole je na 25. pozici. O úder za ním se umístil Dustin Johnson.

Jim Furyk se kvůli zdravotním problémům z turnaje odhlásil.

1.kolo

 

Počet přečtení: 964
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017