Nuda na golfu? Nikdy!

07.05.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A
Příznivce LoudMouth oblečení ale i kvalitního golfu zveme na 2.turnaj LoudMouth v ČR.

Příznivce LoudMouth oblečení ale i kvalitního golfu zveme na 2.turnaj LoudMouth v ČR.

Ve čtvrtek 30. května projasní golfové hřiště na Ypsilonce zářivé barvy. O pestrost se postará golfová značka LoudMouth Golf, která organizuje již 2. ročník LoudMouth Golf tour.

Značka LoudMouth Golf do módního světa golfu přináší neskutečné množství barev a možností. Téměř každý kousek oblečení existuje v mnoha barevných provedeních. Oblečení LoudMouth Golf se stalo výjimečným módním golfovým kouskem.

Základní myšlenkou je jedinečnost a hravost, zároveň Vám zajistí nepřehlédnutelnost.

Originální společnost LoudMouth Golf byla založena v roce 2000 Scottem „Woody“ Woodworthem, který si dal za úkol do golfového oblečení vnést radost a zábavu.  Značka boří zaběhlé tradice a na světové i české scéně se stává stále více populární.

Hráči, kteří přijdou v tomto extravagantním oblečení, si mohou nejen zahrát s bezva partou, ale získávají  slevu 20% z ceny turnaje! Cena turnaje po slevě je 880 Kč, v ceně je zahrnut dárek do hry, svačina do bagu a oběd po hře.

Turnaj se odehraje v krásném prostředí golfového hřiště Ypsilon Golf Resort. Pro každého vítěze jsou připraveny kalhoty LoudMouth dle vlastního výběru a další hodnotné ceny.

K dispozici bude také možnost zakoupit oblečení se speciální slevou přímo na místě.

Máte vybráno?

Registrace na turnaj: http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=382422618