Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Neuvěřitelné množství diváků na Unicredit Ladies German Open v Mnichově

19.05.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky, Turnaje
A A A

Na turnaje Ladies European Tour jezdím s Klárou Spilkovou sice první sezónu a turnajů ještě tolik nebylo, ale mohu říci, že turnaj Unicredit Ladies German Open v Mnivhově je unikátní. A to hlavně v počtu diváků, kteří se přijeli podívat na takové hvězdy, jako je Laura Davies, obhajující svůj titul z minulého roku, Alexis Thompson, nebo Sandra Gal.

Nejprve jsme se s Klárou divily, jak je přísné udělování parkovacích kartiček a kolik místa dělají organizátoři na parkování, ale teď už je nám vše jasné. Věděli, do čeho jdou. Vytvořili tu hotové městečko. Najdete zde několik desítek stánků, ve kterých jsou k mání nejrůznější golfové produkty. Vše je perfektně připraveno a někdy je těžké se prodrat skrz davy diváků i na driving range, a to jsou zatím jen poznatky z prvního kola.

Pro hráčky a některé hosty tu mají připravený separátní prostor, takže si Klára může od lidí na chvíli trochu odpočinout, i když se nedá říci, že by tam bylo prázdno.

Velká účast na turnaji svědčí ještě o jedné věci, Němci jsou velmi svědomitými diváky a golf mají zřejmě v oblibě. Zatím jsme podobný zájem na žádném jiném turnaji nezažily. Ale nutno podotknout, že tento turnaj má již velké jméno a to hlavně díky golfovým špičkám, které v něm hrají.

Na každém kroku najdete i televizní obrazovky, které vysílají přímý přenos. Atmosféra je zkrátka úžasná a z Čech to není vůbec daleko, tak se můžete přijet podívat i vy.

Aneta Zárubová