ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

NEJVYŠŠÍ AMATÉRSKÁ SOUTĚŽ ZAHÁJILA – PRVNÍMI VÍTĚZI SKOPOVÝ A KŘÍŽOVÁ

09.05.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Nejvyšší amatérská soutěž, Czech Golf Amateur Tour, zahájila sezónu 2004. V prvním turnaji na Darovanském dvoře zvítězili Petr Skopový (GC Karlovy Vary) a Markéta Křížová (RGC Mariánské Lázně).Zima a vítr byly průvodními jevy prvního “křížkového” turnaje letošní sezóny. Na dobře připraveném hřišti golfového resortu Darovanský Dvůr nastoupilo jednaosmdesát mužů a jednatřicet žen k prvnímu letošnímu měření sil.
Zlatým písmem tištěnou vizitku předložil na začátku sezóny karlovarský Petr Skopový. Zima nezima, vítr nevítr, první kolo zahrál -2 a druhé šel v paru (70,72 142). Dalším umístěným, Ničovi a Němečkovi (oba GCEP) utekl o dlouhých sedm úderů.
V ženách zvítězila Markéta Křížová (RGCML) o ránu před karlovarskou Stáňou Samkovou a svojí klubovou kolegyní Silvií Dittertovou. Turnaj byl úspěchem mariánskolázeňské ženské golfové školy. Čtyři hráčky z prvních sedmi jsou z Royal GC Mariánské Lázně.
Překvapením turnaje je mladý hráč GCP Marek Klaus, který se vklínil mezi ostřílené borce na osmé místo. Překvapením je také matný výkon naší jediné ženy s kladným handicapem Petry Kvídové. Ta se výkonem dvakrát 81 umístila až na 11. místě.
Z čela žebříčku chyběli na turnaji Roman Svoboda, který skvěle reprezentuje v Irsku a Marta Balková.

Počet přečtení: 1 597
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017