ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Národní golfová tour mládeže – Masters TV Óčko na Mnichu

11.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Národní golfová tour mládeže do 16 let uzavřela sezónu 2009 turnajem Masters v jihočeském Mnichu.  Hrálo se ve třech kategoriích, rozdělených na chlapce a dívky, ve kterých zvítězili David Štrouf a Veronika Sluková, Šimon Zach a Marie Luňáčková, Matyáš Zapletal a Klára Kaminská. 

 
Národní golfová tour mládeže má tři kategorie: kadety (15-16 let), starší žáky (13-14 let) a mladší žáky (7-12 let), které se dělí na chlapce a dívky.  Je radostí pohledět, že současná výkonnostní špička a reprezentace českého golfu má v těchto věkových kategoriích Kláru Spilkovou, Kateřinu Krásovou, Adélu Cejnarovou, Aleše Procházku, Adama Studeného,  Daniela Suchana, Kevina Dolejše a další mladé hráče, kteří se brzy prosadí.

Závěrečné Masters je určeno nejlepším hráčům sezóny. Před Masters vedli v žebříčku kadety Adam Studený a Kateřina Krásová, starší žáky Šimon Zach a Dominika Šiplová, mladší žáky Václav Lébl a Johanka Steindlerová.
Turnaje se účastnili reprezentanti Aleš Procházka, Daniel Suchan, David Štrouf, Barbora Baková a Kateřina Krásová.

Přehled vítězů Masters TV Óčko v Mnichu:

KADETI            
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 ŠTROUF David GCERP 76 / 33 73 / 36 149 0,9
2 KUCHARČÍK Michal BESGK 75 / 35 75 / 35 150 1,6
3 STUDENÝ Adam GCBRN 77 / 31 74 / 34 151 0,1
4 PROCHÁZKA Aleš GCERP 75 / 33 77 / 31 152 0
5 DOLEJŠ Kevin GKCEE 78 / 32 79 / 33 157 1,9
             
KADETKY            
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 SLUKOVÁ Kateřina GCOLO 79 / 34 79 / 34 158 2,6
2 KRÁSOVÁ Kateřina GKCEE 80 / 31 81 / 30 161 0,6
3 BAKOVÁ Barbora GCOLO 80 / 34 81 / 34 161 3,7
4 VLAŠÍNOVÁ Kateřina GCAUS 87 / 27 85 / 31 172 3,6
5 JOZOVÁ Barbora GCERP 100 / 24 97 / 27 197 11
             
STARŠÍ ŽÁCI            
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 ZACH Šimon GCERP 75 / 37 78 / 34 153 3,4
2 POKORNÝ Jakub GCERP 78 / 35 77 / 36 155 4,3
3 NOVÁK Vítek GCKVA 82 / 30 74 / 38 156 3,7
4 SIAKALA Marek BESGK 80 / 32 82 / 31 162 4,2
5 SYMERSKÝ Ondřej GCBRN 79 / 34 83 / 30 162 4,8
             
STARŠÍ ŽÁKYNĚ            
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 LUŇÁČKOVÁ Marie GKTNV 83 / 36 84 / 35 167 7,6
2 ŠIPLOVÁ Dominika GKHNV 84 / 34 85 / 35 169 6,2
3 JENÍČKOVÁ Tereza GCERP 87 / 32 88 / 33 175 7,8
4 CHLOSTOVÁ Barbora GCERP 87 / 36 90 / 33 177 10,9
5 BRYCHOVÁ Kateřina PGCHK 93 / 30 89 / 34 182 10,7
             
MLADŠÍ ŽÁCI
           
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 ZAPLETAL Matyáš GCAUS 79 / 36 83 / 32 162 9,6
2 PALKOVSKÝ Erik BESGK 83 / 34 81 / 36 164 10,7
3 LÉBL Václav jr. GKLIS 81 / 32 83 / 31 164 7,9
4 TAUCHERT Martin GCKVA 76 / 40 91 / 25 167 9,7
5 NÁVRATA Tomáš PGCMO 84 / 35 87 / 33 171 12,7
             
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ            
Pořadí Jméno Klub Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP
1 KAMINSKÁ Klára BESGK 81 / 36 84 / 33 165 5,7
2 ŠTEINDLEROVÁ Johanka GCERP 83 / 33 83 / 33 166 5,1
3 KOHOUTOVÁ Karolína GKDDV 91 / 31 98 / 26 189 9,9
4 KULHÁNKOVÁ Michaela GCCMS 94 / 32 96 / 31 190 13,5
5 FRÝDLOVÁ Kristýna GCERP 99 / 25 92 / 29 191 9,6

Výsledky 

Odkazy ….. GC Mnich ……. Hřiště na satelitní mapě ….. žebříček Národní Golfové tour mládeže  

foto © Boleslav Bobčík

Počet přečtení: 2 138
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017