Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Moravian Championship 2004 je v polovině!

04.07.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Třetí kvalifikační turnaj dvojic golfové túry Moravian Championship proběhl v sobotu 3. července v Olomouci. Podle vítězky Martiny Šauerové šlo letos o nejpohodovější turnaj na Moravě. S tím souhlasila i Halina Ryšková, která byla s hendikepem 5.8 tajnou favoritkou, ale tentokrát se musela v silné konkurenci spokojit pouze s cenou za nejdelší ránu.
„Jde nám o to dokázat, že sport, zábava, výborný golf a třeba i dobré jídlo, jdou velmi dobře dohromady.“ řekl ředitel turnaje Jiří Korda.
„Túra je teprve v polovině a už se kolem ní vytvořila skvělá parta lidí,“ řekl druhý nejlepší Branislav Ludva (82) a dodal: „Moravian Championship je svou filozofií pojetí golfu renesancí v tomhle sportu a podle mě je svým pojetím něčím absolutně výjimečným.“
Na devítijamkovém olomouckém hřišti bojovalo v sobotu o věcné ceny a postup do finále 30 dvojic. Jako z každého ze čtyř moravských turnajů postupuje prvních dvanáct dvojic do zářijového finále v Šilheřovicích. Bude se zde bojovat o titul nejlepší moravská dvojice a zahraniční zájezd. Moravian Championship se tak stává neoficiálním moravským mistrovstvím dvojic v letošním roce.

Kompletní výsledky na www.moraviangolf.cz
[Gallery not found]