Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Moravia Silesia Open – den mínus první

28.07.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Už jenom dva dny chybí do zahájení soutěžních kol prvního turnaje European PGA na českém území. V Čeladné pokračují cvičná kola, profesionálové i amatéři se chystají na zítřejší Pro-Am. Dnes se na hřišti objevila hlavní postava turnaje Španěl Miguel Angel Jiménez. Na slavnostním večeru provedl Jiménez symbolický první odpal turnaje z briliantového týčka, vyrobeného sponzorem turnaje ALO Diamnods. Asistovala topmodelka Petra Němcová.  Zítra, vtj. e středu, je na programu Pro-Am

Dnes dorazil na hřiště Miguel Angel Jiménez, hlavní postava a tvář turnaje. Přivítal se s Vladimírem Prosem, prezidentem Prosper Golf Čeladná a promotérem turnaje, se Stephenem Flanaganem, s Kinem Navarrem a vyrazil na hřiště. Na hřišti jej doporovázela amatérská Mistryně České republiky Veronika Holišová.
Cvičnou rundu dnes odehráli také naši nejlepší amatéři. Náš fotograf zachytil na hřišti Stanislava Matuše, Jirku Kordu,  Davida Procházku. Cvičné kolo odešli také letošní noví profesionálové Marek Nový a Lukáš Tintěra.

Dnes večer také začaly společenské události. Na slavnostní Players Party  k zahájení turnaje byl Jimenezem odpálen  míč z diamantového týčka, které vyrobil sponzor turnaje ALO Diamonds. Asistovala topmodelka Petra Němcová.

Zítřejší den, středa 29.7., má na programu Pro-Am turnaj. Canon start je v 10 hodin.

Odkazy:  …..  Prosper GC Čeladná ….. Hřiště na satelitní mapě …..Stránky turnaje ….. Oficiální Entry List (27.7.) ……. Pro- Am středa 29.7. – startovní listinaEvropský žebříček ……. .Finanční žebříček Race to Dubai 

 …..

foto: Antonín Krčmář