10.09.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje

Roman Šebrle a Markéta Šubrtová

ČGF – 5. Mid Tour ČGF – Masters, GR Black Bridge (10. – 11.9.2014)

Čtvrtek – 2. kolo
V závěrečném turnaji  Mid Tour ČGF 2014 zvítězili Roman Šebrle (+3) a Markéta Šubrtová (+6). Na druhých místech skončili Tomáš Navara (+6) a Markéta Spohrová (+13). Třetí místa obsadili Petr Podlaha (+6) a Martina Plachá (+24).

Překvapením turnaje je Petr Podlaha z GK Klasik, který obsadil třetí místo. Po prvním kole vedl o dvě rány před Šebrlem, v druhém se však zhoršil o čtyři rány a otevřel tak cestu pozdějšímu vítězi.

Ženská soutěž je královstvím Markéty Šubrtové. Své soupeřky nechala za sebou opět o mnoho ran.

Konečné Top 5:

Středa – 1.kolo
V prvním kole si vedl nejlépe  Petr Podlaha z GK Klasik. Donesl výsledek jednu ránu nad par s jedním eagle, dvěma birdie a pěti bogey. O ránu zpět Je Tomáš Navara (+2), o další Roman Šebrle (+3).  Přední hráči Mid-Tour zatím nezúřadovali. David Krajný je na 16. pozici (+8), sedm úderů za lídrem. Lukáš Vaněk (+7), má ztrátu šest úderů na vedoucího hráče.

V ženské soutěži běží všechno podle už trochu jednotvárného schématu. Vede Markéta Šubrtová z GC Praha (+1), které dlouhodobě stačí pouze Martina Fulínová  nebo Markéta Spohrová. První jmenovaná nehraje, a tak je na druhém místě Markéta Spohrová (+2). Teprve o deset ran zpět je třetí Eva Hloušková (+12).

Top 5 prvního kola:

Závěrečný turnaj Masters uzavírá sezónu 2014 Mid Tour ČGF   (MTCGF) – soutěž nejlepších amatérských hráčů a hráček ve věku 35 let a starších roku. Uskuteční se v Golf Resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě. Mužská špička není kompletní, například Pavel Vilimovský a Vít Rotter se turnaje neúčastní.

Odkazy:GC Black BridgeHřiště na satelitní mapěStránky turnaje