Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Midi odstartovali 2006

16.05.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Naprosto vyčerpaná kapacita turnaje, slunce, bouřka, blesky a silný déšť, to vše provázelo zahajovací turnaj „midů“ na Slavkově. Výborně připravené hřiště společně s ubytováním ve velmi komfortních bungalovech vzdálených sotva 50 metrů od drivingu, dělá ze Slavkova vyhledávaný golfový resort. Nejen z těchto důvodů se sem sjeli midi z celé republiky, aby zahájili svou túru, letos již 5.ročník.
Všichni hráči obdrželi od hostesek dárkové tašky, ale hlavně Tour Card 2006, která je opravňuje ke všem startům v turnajích základní části a zároveň v hlavním turnaji celé sezóny CZECH MID-AMATEUR OPEN CHAMPIONSHIP 2006, kterého se zúčastní nejlepší mid-amatéři z celé Evropy.

Nedělní předpověď počasí neslibovala jasnou oblohu a kolem jedné hodiny se nad sladkovský links přihnala bouře s deštěm, doprovázená silným větrem. Ti, co došli za sucha, měli veliké štěstí. Bohužel ostatní museli během více než hodinového přerušení hledat něco suchého na převlečení. Po 14. hodině byl přerušený turnaj opět zahájen a více či méně promočení hráči dokončili kolo.

V mužské kategorii se letos uchází o titul „Rookie of the Year“ více než dvacítka nováčků a je nutné říci, že si nevedli špatně. Pánové Kvaček a Pleyer se umístili v první třicítce, což je samotné určitě potěšilo. No a jak si vedli ti nejlepší ? Loňský absolutní vítěz Radek Votruba ukázal, že golf umí a vynikajícím finišem na posledních dvou jamkách a výsledkem 75 si zajistil první místo. Jen o ránu za ním a tedy 76 přinesl Marek Černý. Velká škoda, že oba tito hráči budou chybět díky nepochopitelnému a laxnímu jednání odpovědných funkcionářů České golfové federace na letošním Mistrovství Evropy. Bronzovou příčku z prvního turnaje si odváží sympatický „Rookie of the Year 2005“ Petr Vaverka. V ženské kategorii žádné výkony neoslnily a výsledkem 91 si vítězství zajistila Kamila Pobudová, druhé místo patří Věře Knihové a bronz získala nová tvář soutěže Renata Dědková, obě stejným výsledkem 96.

První turnaj navíc provázely problémy s nefunkčním serverem, což komplikovalo přihlašování. Doufejme tedy, že technici CT Group dají brzy vše do pořádku a další turnaj, který hostí 19.5. Karlštejn, bude provázet nejen krásné a slunečné počasí, ale i fungující technika.

[Gallery not found]