Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mid-Golf, premiéra v Beřovicích, vítězí Vilimovský a Kozáková

06.06.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Beřovická osmnáctka byla otevřena teprve v loňském roce, ale na kvalitě tohoto hřiště, které je z Prahy vzdáleno pouhých dvacet minut autem, to vůbec nebylo znát. Určitě se všichni shodnou, že zejména grýny mají v Beřovicích opravdu velmi kvalitní. Také nikde jinde se vám nestane, že byste na hřišti potkali na sekačce ředitele areálu a spolumajitele hřiště. V Beřovicích ano a pan Pavel Koukol je na to pyšný. A protože golfu opravdu rozumí a dává své práci vše, musí se to na kvalitě celého hřiště jasně ukázat.

Počasí se konečně trochu, ale opravdu jen trochu umoudřilo a celý den vydržel bez deště, dokonce poslední flighty docházely již za slunce.
Jako tradičně startovaly první dámy a vítězkou se stala možná překvapivě Vladislava Kozáková, loňská vítězka B série. Vladislava Kozáková dokázala zahrát jako jediná pod devadesát a tak si za 89 odváží své první zlato. Na druhém místě se umístila Martina Plachá, která přinesla 90 a bronz si vybojovala Pavla Přibylová s výsledkem 92.

Poslední vítěz z Mnichu Marek Šulc v Beřovicích chyběl a tak se šance chopil další vynikající hráč letošní série a navíc domácí Pavel Vilimovský, který zahrál výborný výsledek 74 (+2) a z Běřovic si odváží své první letošní zlato. Druhé místo vybojoval stále se lepšící Luboš Hakl, kterému vyhovovaly rychlé beřovické grýny a s výsledkem 77(+5) byl velmi spokojen. Bronz získal Marek Langr, který zůstal pouze o ránu horší 78(+6).

Velké poděkování patří ještě jednou panu Koukolovi za skvěle připravené hřiště. V září se na beřovické pláně vrátíme a to dvoudenním turnajem na závěr letošní série.

Další turnaj se koná ve čtvrtek 11.června v Cihelnách.

Ilja Ehrenberger

Odkazy: …. Výsledky ….. stránky Czech Mid-amateur Tour