Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mid- Golf. Na Karlštejně vítězí Vítek Rotter a Martina Plachá

22.05.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Páteční turnaj mid-amatérské série, který se konal na karlštejnské osmnáctce Castle Course, byl kvůli bouřce a silnému dešti přerušen kolem třetí hodiny. I když byla předpověď velmi nepříznivá, už to vypadalo, že se meteorologové spletli a že mohutné přeháňky Karlštejn minou. Bohužel se tak nestalo a počasí se umoudřilo až kolem čtvrté hodiny, kdy byl turnaj  po více než hodinové pauze znovu rozehrán. Ti, kteří startovali ráno, měli větší štěstí a dohráli za „sucha“, ale to je golf, někdy je slunce a někdy prší.Počasí se pochopitelně podepsalo i na výsledcích. Jediný výsledek pod osmdesát zahrál Vítek Rotter a za 74 si odváží své letošní prvenství. Na druhém místě skončil David Valenta, který donesl 80 a bronz patří Ríšovi Svátkovi za 81.

Při absenci „královny“ Evy Hlaváčkové se letos již podruhé radovala z vítězství Martina Plachá, která zahrála 87, pouze o ránu horší skončila na stříbrné příčce Pavla Přibylová. Třetí místo si z Karlštejna odvezla Barbora Stárková za 89.
Blahopřejeme všem vítězům a příští týden se můžeme těšit na další turnaj. Tentokrát midi zavítají na Mnich, krásné hřiště na jihu Čech.       

www.mid-golf.cz