ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mid- Golf. Na Karlštejně vítězí Vítek Rotter a Martina Plachá

22.05.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Páteční turnaj mid-amatérské série, který se konal na karlštejnské osmnáctce Castle Course, byl kvůli bouřce a silnému dešti přerušen kolem třetí hodiny. I když byla předpověď velmi nepříznivá, už to vypadalo, že se meteorologové spletli a že mohutné přeháňky Karlštejn minou. Bohužel se tak nestalo a počasí se umoudřilo až kolem čtvrté hodiny, kdy byl turnaj  po více než hodinové pauze znovu rozehrán. Ti, kteří startovali ráno, měli větší štěstí a dohráli za „sucha“, ale to je golf, někdy je slunce a někdy prší.Počasí se pochopitelně podepsalo i na výsledcích. Jediný výsledek pod osmdesát zahrál Vítek Rotter a za 74 si odváží své letošní prvenství. Na druhém místě skončil David Valenta, který donesl 80 a bronz patří Ríšovi Svátkovi za 81.

Při absenci „královny“ Evy Hlaváčkové se letos již podruhé radovala z vítězství Martina Plachá, která zahrála 87, pouze o ránu horší skončila na stříbrné příčce Pavla Přibylová. Třetí místo si z Karlštejna odvezla Barbora Stárková za 89.
Blahopřejeme všem vítězům a příští týden se můžeme těšit na další turnaj. Tentokrát midi zavítají na Mnich, krásné hřiště na jihu Čech.       

www.mid-golf.cz

Počet přečtení: 2 757
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017