Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MID AMATEUR GOLF TOUR 2002 NA KARLŠTEJNĚ PRO HOLUBA A HOLUBOVOU

31.05.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Jako na objednávku měli dnes zajištěné počasí mid-amatéři, kteří se sešli na již třetím pokračování série Mid-Amateur Golf tour 2002. Tentokrát jim dělal společnost hrad Karlštejn, resp. hřiště stejného jména. Velké poděkování patří všem z Golf Resortu Karlštejn kteří se podíleli na připravě hřiště a na hladkém průběhu turnaje. Všichni hráči se jistě shodnou na tom, že i přes stále „stávkující greeny“, byly celá osmnáctka ve výtečné kondici.Manager Jakub Červenka se opravdu „vyřádil“ při návrhu navrtání jamek, takže hráči měli pocit, že se práve ocitli na finálovém kole US Open. Zdánlivá nenáročnost žlutých odpališť vzala brzy za své při prvních trojputtech. Také vodní překážka vyčarovaná Alexem Čejkou na jamce č. 2, stála některé i velmi zkušené bombarďáky terstnou ránu i drohocenou Pro V jedničku, pokud ovšem neměli ve flightu obětavého Aleše Čížka. Jeho „bič“ opravdu nemá konkurenci.

Ale teď už vážně! Jak tedy dopadlo klání pětatřicátníků?
V kategorii mužů měl dnes svůj den Martin Holub (PKGK),na obr. vlevo, který pokořil hřiště o dvě rány a zahrál fantastických 70. Hned za ním skončil o pouhé dvě rány Alan Babický (GCČ), zahrál 72 a na třetím místě se umísti stále se zlepšující Vladislav Houschka (PKGK), který si svým výkonem 75 ran zřejmě upevnil své místo v „A“ týmu PKGK.
V ženách si vítězství nenechala ujít Iveta Holubová (PKGK) i přes drobné uaváhání na poslední jamce, kde se jí zjevil „sněhulák“, zahrála nakonec 87 ran a to na první místo bohatě stačilo. Na druhém místě se umístila Lenka Budínová (GCKV), která se dočkala své satisfakce za první turnaj (Austerlitz), kde jí špatně vyplněná scorekarta od spoluhráčky stála stříbrnou příčku. Na bronzový stupínek se postavila Eva Schovánková (GCS).
Jak již bylo oznámeno v propozicích dnešního turnaje, vyhlašování vítězů tohoto i dalších turnajů série (mimo ČR), se uskuteční při slavnostním zakončení Mid Amateur Golf Tour 2002 večer, 12. října 2002 v Novoměstské radnici v Praze.

Nakonec bych chtěl popřát i za Vás za všechny hodně sportovního štěstí našim čtyřem mušketýrům Ordnungovi, Babickému, Schovánkovi a Černému, kteří odjíždějí příští týden reprezentovat naší republiku na European Mid Amateur Tour Championship do rakouského Dellachu.
Tak hezkou hru a 14.6. nashle v Mariánských Lázních.
Ilja Ehrenberger