Play Off extraligy na Zbraslavi

18.09.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Muži a ženy Erpetu

Neděle
Golf Club Erpet Praha si k 20. výročí svého vzniku dal velice hezký dárek, získal oba tituly Mistra České republiky družstev, mužský i ženský.

Složení mistrovského týmu mužů GC Erpet Praha: Martin Bešta, Bedřich Bort, Cyril Cejnar, Dominik Hart, Dalibor Hudák, Jakub Pokorný, Aleš Procházka, David Štrouf a kapitán Richard Bešta.

Složení mistrovského týmu žen GC Erpet Praha: Kristýna Frýdlová, Barbora Chlostová, Jana Melichová, Dominika Šiplová, Johanka Šteindlerová, kapitán Richard Bešta.

Pavouky finále Extraligy:

 

Sobota
Finalisty pro nedělní boj o titul jsou mužská družstva GC Erpet Praha a GC Kunětická Hora.
Finalisty pro nedělní boj o titul jsou  ženská družstva FC Erpet Praha a GC Beřovice.

Postup do Extraligy 2015 si vybojovali muži GC Hostivař a GC Olomouc.
Postup do Extraligy 2015 si vybojovaly ženy GK Týn n. Vltavou a GC Kunětická Hora

Před mistrovstvím
Poslední letošní tituly se budou v neděli udělovat na Zbraslavi. Vrcholí tady extraliga aneb mistrovství České republiky družstev. Hraje se od pátku 19. do neděle 21. září.

První čtyři týmy mužů a žen budou hrát jamkovku o mistrovské tituly. První čtyři týmy 1. ligy mužů a žen budou hrát o postup do extraligy. V semifinále mužů se utkají týmy GC Erpet Praha s Beskydským GK a GC Kunětická Hora s GC Karlovy Vary. V semifinále žen se utkají GC Erpet Praha s Beskydským GK a Royal GC Mariánské Lázně s GC Beřovice.

O postup do nejvyšších soutěží se utkají muži GC Hostivař s G&CC Prague a GK Líšnice s GC Olomouc, mezi ženami pak GK Týn n. Vltavou se Sokrates G&CC a GC Kunětická Hora s GC Praha.

Odkazy: … Prague City GolfHřiště na satelitní mapěTabulka ExtraligyTabulka 1. ligy

.