Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise Lapis Diamond v Mariánských Lázních

25.07.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

České Ladies sehrály další turnaj Lady Paradise Laps Diamond Tour v pondělí 24. července, na hřišti v Mariánských Lázní. Osmdesátka dam, paní a dívek přijelo na nejstarší české hřiště změřit síly samy mezi sebou, horkým a dusným počasím a nelehkým hřištěm. Hrálo se ve čtyřech kategoriích, ve kterých zvítězily Jana Jensenová-Zemanová, Monika Hodinová, Šárka Šestáková a Miroslava Cejnarová

Přestože jsou letní dovolené v plně sezoně zaplnilo se toto krásné hřiště do posledního startovacího místa našimi golfistkami. 80 hráček hrálo při horkém slunečném počasí a všechny toho náležitě využily. Nejen že jsme mohly obdivovat krásnou novou klubovnu, která byla v loňském roce otevřena v novém kabátě, ale zahrály jsme si na kvalitně upraveném hřišti a výsledky tomu také napovídaly.

Celkovou vítězkou turnaje se stala Jana Jensenová, která zde zahrála 83 ran, a byla vítězkou ve své kategorii 0 – 18. Za ní se umístila Daniela Kostková následována Ivetou Uhrovou .

Ostatní kategorie hrály na stabl. body, výsledky vůbec nebyly špatné a po tomto turnaji se mnoho z nás těšilo ze svého snížení hcp.

Kat. 18,1-28 : l. Šestáková Šárka, 2. Petráňová Lenka 3. Synáčková Krista.
kat. 28,1-36: 1. Hodinová Monika, 2. Brázdová Dana 3. Deutschová Simona
kat. 37,1-54: 1. Cejnarová Miroslava, 2. Stejskalová Eva 3. Slunečková Lidmila

Ze snížení se nejvíce radovala Monika Hodinová, která snižovala ze 29,4 na 23,6 což byl moc hezký výkon.

Start byl postupný a tak jsme využily bohatého doprovodného programu, který je zvykem na všech našich akcích a díky němu nám celý den uběhl velmi rychle.

Novinkou byl kameraman od firmy ProMoPro a tak je celý turnaj nafilmován
na DVD.

Sluší se poděkovat vedení a všem zaměstnancům tohoto klubu za perfektní zajištění celé naší akce. V příštím roce se sem určitě budeme chtít znovu vrátit.

Další hřiště, kde budeme měřit své síly jsou Cihelny, a to v neděli 20. srpna.
Tento turnaj je smíšený a mohou zde hrát i muži z řad našich partnerů a přátel, pro něž budou vypsány i samostatné kategorie.

Veškeré dostupné informace o naší Golf Tour najdete na www.golflady.cz

Za Lady Paradise Golf Tour

Marcela Chrpová