Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise Lapis Diamond Tour v Karlových Varech

18.06.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Diamantová dámská Lady Paradise Golf Tour 2006 se tentokrát konala na hřišti v Karlových Varech. Devadesátka dam, paní a dívek nad pětadvacet let, změřilo svůj golfový um a křehkost v horkém nedělním počasí. Hrálo se ve čtyřech kategoriích, ve kterých zvítězily Renáta Dědková, Renata Košťálová, Martina Hlaváčková a Bronislava Müllerová.

LADY PARADISE GOLF TOUR PO ROCE OPĚT VE VARECH

Sen každého golfisty – zahrát si na perfektně upraveném mistrovském hřišti a mít k tomu ještě krásné slunečné počasí se v neděli 18.6. splnil téměř 90ti golfistkám, které startovaly na dalším z našich z vypsaných turnajů, konaném tentokrát v Karlových Varech.

Kdo toto hřiště zná, tak jistě dá za pravdu, že je to jedno z nejkrásnějších míst na naší golfové mapě, a tak se sem každý rok velmi rády vracíme, hlavně také i proto, že tady již dlouhá léta naprosto perfektně funguje zdejší „ladies team“ a mají zde tudíž k ženskému golfu velmi blízko.

Přestože jsme startovaly Canon start s několika zdvojenými flighty, probíhala hra velmi plynule bez zbytečného zdržování. Je vidět, že naše pondělní motolské treninky i turnaje na velikých hřištích již přinášejí ovoce, což bylo zvláště na tomto turnaji znatelné na výsledcích hráček. Všechny hráčky umístěné na předních místech uhrály hodně přes 40 bodů, takže není divu, že snižování hcp bylo často hodně vysoké.

Prostě se dařilo, nálada byla báječná, ceny od našich sponzorů velmi neobvyklé a bylo jich hodně, a tak nám naši přátelé a manželé, kteří nás doprovázeli , mohli opět jenom závidět …..
Tohle vše by ovšem nebylo možné bez veliké pomoci majitelů a vedení tohoto hřiště, kteří nám již počtvrté umožnili zde náš turnaj uspořádat a za to velmi děkujeme.
Rovněž děkujeme za skvělou organizaci všem zaměstnancům, kteří se o nás celý den starali, a doufáme, že se zde opět za rok všichni sejdeme.

Výsledky v kategoriích :

0- 18 : 1. Dědková Renata 2. Kadeřábková Marie 3. Plachá Martina
18,1-28: 1. Košťálová Renata 2. Černá Jana 3. Šimková Michaela
28,1-36: 1. Hlaváčková Martina 2. Volšíková Jana 3. Brázdová Dana
37 – 54: 1. Müllerová Bronislava 2. Jelínková Jarmila 3. Jandová Marie

Vložené soutěže si mezi sebou rozdělily dvě Renaty, nejblíže k jamce zahrála
Renata Košťálová, a nejdelší odpal měla Renata Dědková.

Veškeré dostupné informace o této Golf Tour najdou zájemci na našich stále aktivních internetových stránkách www.golflady.cz. Další z našich velkých turnajů se odehraje 24.července. v pondělí v Mariánských Lázních.