Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise – Lapis Diamond Golf Tour na Konopišti

19.09.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Poslední z velkých turnajů na úpravu hcp se odehrál v pondělí 18.9. na Konopišti, kde jsme hrály Radecký course. Zatažená obloha sice po ránu trochu děsila všechny přítomné, ale
počasí se umoudřilo a tak jsme mohly celou osmnáctku zahrát bez vytažení deštníku …

Nejlepší výsledek v mistrovské kategorii na rány zahrála opět Jana Jensenová s počtem ran 84, a také zvítězila ve vložené soutěži Longest drive. Vítězkou Nearest to pin se stala
Kateřina Tichá.

Pořadí v kategoriích :

0 – 18 : l. Jensenová Jana, 2. Budinová Lenka, 3. Mannová Martina
18,1 – 28 : 1. Jančová Jana 2. Paggio Daria 3. Simková Michaela
28,1 – 36 1. Pavlíčková Kateřina 2. Cejnarová Miroslava 3. Važanská Radka
37 – 54 : 1. Tůmová Zdena 2. Matlovičová Danka, 3. Müllerová Broňa

Děkujeme majitelům a vedení tohoto hřiště za perfektně připravený turnaj a rovněž tak
i zaměstnancům a vedení restaurace za velmi dobré jídlo a milou obsluhu.

Dalším naším turnajem, který však již nebude na úpravu hcp, je turnaj Lada Paradise a přátelé v pražském Motole v neděli 1. října. Přihlásit se mohou jak hráčky, tak i muži z řad přátel a partnerů. Hrát se bude Texas scramble a záleží na hráčích, jak si utvoří své dvojice v nichž budou soutěžit.

Vyvrcholením letošního ročníku je závěrečný večírek v pátek 13. října, kde budou vyhlášeny vítězky celkové Motol Golf Tour a převezmou jako ceny šperky od společnosti Lapis Diamond. V rámci tohoto večera proběhne opět tombola ve prospěch Nadace Hanuše Goldscheidera, kam bude výtěžek z této akce věnován. Naše „motolské „ pondělky stále ještě probíhají, a od listopadu budou navazovat na pravidelné pondělní turnaje na simulátorech v pražském Erpetu.

Všechny přítomné hráčky obdržely jako dárek plastovou kartu Lady Paradise Golf Tour se svým jménem, na základě této karty budou moci držitelky využívat výhod a slev našich partnerů, a na našich stránkách www.golflady.cz budou pravidelně informovány i o všech doprovodných akcích naší Tour . Tuto kartu vždy obdrží každá účastnice našich turnajů a tréninkových pondělků.